Rzeszów - Niedziela, 16.02.2025
Reklama

Nowe połącznie z Jasionki. Od listopada polecimy do Holandii

Dodano:

fot. Materiały prasowe Wizz Air
fot. Materiały prasowe Wizz Air
RZESZÓW. Nowy przewoźnik, Wizz Air wchodzi do Jasionki uruchomiając już tej jesieni połączenia z Rzeszowa do Eindhoven. Pierwsze loty już w listopadzie.

Od 6  listopada samoloty Wizz Air będą latać z Portu Lotniczego Rzeszów-Jasionka do Eindhoven. Połączenie będzie realizowane dwa razy w tygodniu: w listopadzie w poniedziałki oraz w piątki, a od grudnia we wtorki i w soboty. Wylot z Eindhoven zaplanowano na godzinę 9.00. Samolot w drogę powrotną z Rzeszowa do Eindhoven wystartuje o 11:35. Z Rzeszowa przewoźnik operować będzie na samolotach Airbus A320 wyposażonych w 180 foteli.

Eidhoven jest położone nad rzeką Dommel, w prowincji Brabancja Północna, czwartej pod względem ludności w Niderlandach. To miasto uniwersyteckie i wielokulturowe, uwiecznione w pracach malarskich Vincenta van Gogha. Jedną z największych atrakcji turystycznych jest Philips Museum – Muzeum Historii i Wyrobów firmy, które prezentuje wszystkie etapy rozwoju dzisiejszego koncernu – począwszy od pierwszej żarówki z żarnikiem z włókna węglowego, przez radia, aparaty rentgenowskie, sprzęt AGD i RTV, urządzenia  z rynku automatyki użytkowej.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Wieczorna akcja rzeszowskiej policji. Poszukiwali dwóch nastolatek

RZESZÓW. Blisko 50 policjantów szukało wczoraj dwóch zaginionych nastolatek.

Rzeszów

Złe informacje dla Ratusza ws. powiększenia Rzeszowa, choć ostateczna decyzja jeszcze nie zapadła

RZESZÓW. Ostateczna decyzja zostanie podjęta podczas posiedzenia rządu.

Rzeszów

Budowa parkingu wielopoziomowego na Podpromiu możliwa najwcześniej w 2020 roku

RZESZÓW. Miasto informuje, że pod inwestycje została już wykonana robocza koncepcja realizacji.

Rzeszów

Mieszkańcy protestują ws. wodnego placu zabaw. Prezydent Rzeszowa: zróbcie konsultacje

RZESZÓW. Ratusz w przypadku negatywnej oceny, poszuka nowego miejsca dla wodnego placu zabaw. 

Rzeszów

Powstaną centra opiekuńczo-mieszkalne dla osób niepełnosprawnych

RZESZÓW, POLSKA. Na realizację programu w bieżącym roku przeznaczono 50 mln zł w skali kraju.

Rzeszów

NFZ zaprasza do Podkarpacia na zabiegi usunięcia zaćmy. Kuszą krótkimi terminami oczekiwania

RZESZÓW. Średni czas oczekiwania na zabieg usunięcia zaćmy wynosi 45 dni.

Rzeszów

I etap rekrutacji na Politechnice Rzeszowskiej zakończony. Jakie były najbardziej oblegane kierunki?

RZESZÓW. W I etapie w Systemie Internetowej Rekrutacji znalazło się 6992 osób zarejestrowanych maturzystów.

Reklama