Rzeszów - Piątek, 11.04.2025
Reklama

Koronawirus na Podkarpaciu. Kolejne 40 osób wyzdrowiało, 17 nowych przypadków [10.09.2020]

Dodano:

fot. Adobe Stock
fot. Adobe Stock
PODKARPACIE. Jak informuje Podkarpacki Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny, 10 września 2020 r. w województwie podkarpackim potwierdzono 17 nowych przypadków zakażenia koronawirusem. Kolejne 40 osób wyzdrowiało.
 
Najwięcej nowych przypadków zakażenia koronawirusem potwierdzono w powiecie dębickim (4 osoby). Po dwa przypadki odnotowano w powiatach: leżajskim, lubaczowskim, ropczycko-sędziszowskim  oraz w Rzeszowie. Po jednym przypadku potwierdzono w powiatach: jarosławskim, leskim, mieleckim, rzeszowskim i stalowowolskim.

Kolejne 40 osób, które wyzdrowiały to mieszkańcy 13 powiatów województwa.
 
Aktualna sytuacja na Podkarpaciu
 
- przebadano ogółem 77 186 prób pobranych od mieszkańców województwa
- pod nadzorem pozostaje 12 osób
- 1803 osób poddane jest kwarantannie
- 451 osób przebywa w izolacji
- hospitalizowanych jest 130 osób
- badaniami laboratoryjnymi potwierdzono 2800 przypadków zakażenia
- 2124 osób wyzdrowiało
- 95 osób zakażonych zmarło
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Śmiertelne potrącenie pieszego na DK28. Pomimo akcji reanimacyjnej 40-latek zmarł

PODKARPACIE. Do tego tragicznego w skutkach zdarzenia doszło 4 stycznia po godz. 19, w Trzcinicy na drodze krajowej nr 28.

Podkarpacie

Tragiczny wypadek na DK 19. Nie żyją dwie osoby, dwoje dzieci rannych

Do wypadku doszło przed godz. 3:00 na odcinku drogi krajowej nr 19 między Niskiem a Janowem Lubelskim.

Podkarpacie

Najważniejsze inwestycje drogowe na Podkarpaciu. GDDKiA podsumowała 2018 rok

PODKARPACIE. W realizacji jest ponad 54 km drogi ekspresowej S19, kolejne 85 km jest w przygotowaniu.

Podkarpacie

Autobus z 18 pasażerami zsunął się do rowu

PODKARPACIE. Na szczęście w zdarzeniu nikt nie doznał obrażeń.

Podkarpacie

Czy warunki życia na Podkarpaciu uległy poprawie?

PODKARPACIE. GUS przygotował raport o warunkach życia ludności w województwie podkarpackim w latach 2013-2017.

Podkarpacie

Trwają poszukiwania 16-latki. Od sylwestra nie wróciła do domu

PRZEWORSK. Dziewczyna w dniu 31 grudnia 2018 roku w godzinach przedpołudniowych wyjechała do znajomych na sylwestra i do chwili obecnej nie powróciła.

Podkarpacie

42-latek z Mielca popełnił cztery przestępstwa jednego wieczoru

MIELEC. Mężczyźnie grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Podkarpacie

Najpierw spowodował kolizję, później uciekł. 19-latek miał 1,6 promila alkoholu w organizmie

KROSNO. Kierujący volkswagenem stracił panowanie nad pojazdem, wjechał na przykościelny parking i uszkadził trzy samochody.

Reklama