Rzeszów - Środa, 19.03.2025
Reklama

Makaroniarze otwierają kolejny lokal w Rzeszowie. W dniu otwarcia gratisy i gość specjalny

Dodano: /

fot. RzeszowskieSmaki.pl
fot. RzeszowskieSmaki.pl

Restauracja Makaroniarze otwiera drugi lokal w stolicy Podkarpacia. Nowy punkt zlokalizowany jest na ul. Dąbrowskiego 79, w sąsiedztwie Instytutu Muzyki Uniwersytetu Rzeszowskiego.

Pierwszy lokal spod szyldu Makaroniarze otwarto w kwietniu 2024 r. Mieści się przy ul. Zygmuntowskiej 9. W menu restauracji dostępnych jest kilka rodzajów makaronów, w tym m.in. bolognese, carbonara, diabolo czy curry, a do tego dodatki: np. parmezan lub chrupiący boczek. Do wyboru mamy porcje 200 g, 400 g, 600 g, 800 g. Ceny makaronów zaczynają się od 11 zł.

Po niemal roku działalności, Makaroniarze otwierają drugi lokal na ul. Dąbrowskiego 79, w sąsiedztwie Instytutu Muzyki Uniwersytetu Rzeszowskiego. Wielkie otwarcie zaplanowano na poniedziałek, 17 marca 2025 r. o godz. 11:00. Z tej okazji dla klientów przygotowano niespodzianki. Pierwsze 102 osoby otrzymają średni makaron gratis. Gościem specjalnym otwarcia będzie YouTuber Fornal TV.


Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości

Aktualności

Nowy burger w Burger Store

Czy wiecie że w Burger Store można zjeść również drobiowego burgera?

Aktualności

Zmiany w menu restauracji Krypta. W ofercie burgery świata

Pub i Restauracja "KRYPTA" na potrzeby swoich klientów wprowadziła kilka zmian w swoim dotychczasowym Menu.

Aktualności

Japońskie potrawy przywiozą Ci do domu. UKI Ramen & Gyoza Bar wprowadza dowóz

Pierwszy w Rzeszowie Ramen Bar wprowadził usługę dowozu swoich potraw.

Aktualności

Nowości wśród słodkości oraz łyk orzeźwienia w Green House Coffee

Kawiarnia w Millenium Hall proponuje nowe ciasto i orzeźwiające lemoniady.

Aktualności

Wakacyjne zmiany w Makarunie

"Bardzo lekki, warzywny wprost idealny na upalne dni" - nowości w Makarunie.

Reklama