Rzeszów - Wtorek, 08.04.2025
Reklama

W weekend zmiana czasu. Kursy linii nocnych MPK

Dodano:

fot. Archiwum RESinet.pl
fot. Archiwum RESinet.pl
RZESZÓW. W najbliższy weekend przechodzimy z czasu letniego na zimowy. W nocy z 28 na 29 października zegarki przestawiamy z godz. 3:00 na godz. 2:00. W związku z tym nastąpią zmiany w kursowaniu linii nocnych.

Linia N1 – przyjedzie na przystanek Piłsudskiego U. Wojewódzki 03 o godz. 2:55 czasu letniego gdzie zakończy kurs, odjazd z przystanku Pl. Wolności 04 nastąpi o godz. 2:00 czasu zimowego w kierunku ulicy Łukasiewicza.

Linia N2 – przyjedzie na przystanek Pl. Wolności 01 o godz. 2:57 czasu letniego gdzie zakończy kurs, odjazd z przystanku Pl. Wolności 04 nastąpi o godz. 2:00 czasu zimowego w kierunku ulicy Bł. Karoliny.



 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Pożar w Bratkowicach. W zajętym ogniem garażu znaleziono ciało mężczyzny

RZESZÓW. Podczas akcji gaśniczej, w zajętym ogniem budynku, ujawniono ciało 32-letniego mężczyzny.

Rzeszów

Zmiany w zagospodarowaniu ogródków na rzeszowskim Rynku

RZESZÓW. Przypomnijmy, że tegoroczny sezon ogródkowy trwać będzie od 10 kwietnia do 15 października.

Rzeszów

Utrudnienia na ul. Cieplińskiego. Potrącono pieszego

RZESZÓW. Utrudnienia potrwają do nawet do godz. 12.

Rzeszów

Nowy system wywozu odpadów zaakceptowany. Było kilka pomysłów na poprawki

RZESZÓW. Pomimo burzliwej dyskusji, radni zaakceptowali proponowane zmiany.

Rzeszów

Politechnika Rzeszowska ogłasza konkurs. Chodzi o projekt rewitalizacji jednego z wydziałów

RZESZÓW. Termin składania prac konkursowych upływa 15 marca 2019 r.

Rzeszów

Młodzi piłkarze Stali Rzeszów zagrają z takimi klubami jak: Atletico Madryt, Juventus Turyn oraz AC Milan

RZESZÓW. Stal Rzeszów została partnerem fundacji ,,Ja Też Mam Marzenia’’.

Reklama