Rzeszów - Wtorek, 25.02.2025
Reklama

Ryanair ogłosił letni rozkład lotów z Jasionki. 9 tras, w tym 1 nowość

Dodano: /

fot. Pixabay
fot. Pixabay

RZESZÓW/JASIONKA. 9 tras, w tym nowość – Malta i więcej lotów do popularnych europejskich destynacji: Londynu, Mediolanu i Zadaru – Ryanair ogłosił letni rozkład lotów z Jasionki.

7 lutego 2025 r. w terminalu pasażerskim portu lotniczego Rzeszów-Jasionka, odbyła się konferencja prasowa, podczas której największy przewoźnik z podrzeszowskiego lotniska przedstawił swoją ofertę na najbliższy sezon letni.

„Z ogromną radością ogłaszamy rekordowy letni rozkład lotów z Rzeszowa, w którym znalazła się fantastyczna nowość – słoneczna Malta. To kierunek, który z roku na rok zyskuje na popularności wśród polskich podróżnych, oferując malownicze plaże, lazurowe wody i niezwykłą atmosferę śródziemnomorskiej wyspy. Port Lotniczy Rzeszów-Jasionka wykazuje ogromny potencjał, a my jesteśmy dumni, że możemy wspierać jego rozwój, oferując jeszcze więcej tras i możliwości podróży dla mieszkańców regionu. Aby uczcić ogłoszenie naszego letniego rozkładu, Ryanair uruchamia specjalną promocję na bilety już od 224 PLN, dostępną wyłącznie na stronie ryanair.com przez kolejne trzy dni – poinformowała Alicja Wójcik-Gołębiowska, Country Manager Ryanair na region CEE & Baltics:

Jak zapowiedział irlandzki przewoźnik, w nadchodzącym sezonie mieszkańcy Podkarpacia zyskają jeszcze więcej możliwość podróżowania zarówno do popularnych wakacyjnych kurortów, jak i metropolii. Ryanair zwiększy liczbę lotów na popularnych trasach takich jak Londyn, Mediolan czy Zadar.

Adam Hamryszczak, Prezes Zarządu Portu Lotniczego Rzeszów-Jasionka im. Rodziny Ulmów:

Reklama

„Ryanair od kilku lat jest niekwestionowanym liderem w obsłudze pasażerów na naszym lotnisku. Zresztą wystarczy spojrzeć na TOP10 kierunków z Rzeszowa, gdzie aż pięć z nich obsługuje właśnie irlandzka linia, z którą prowadzimy rozmowy z sprawie dalszego rozwoju. W poprzednim roku hitem w naszym rozkładzie lotów była nowość Ryanaira, hiszpańskie Alicante. Obecnie przewoźnik postawił na Maltę, która jest taką perełką wśród najchętniej ostatnio wybieranych kierunków przez Polaków i jesteśmy przekonani, że ten wybór to będzie kolejny strzał w dziesiątkę.”

Z Jasionki na Maltę

Już 2 kwietnia wystartują loty na nowej trasie na Maltę. Rejsy będą odbywały się dwa razy w tygodniu – w środy i soboty. Malta, znana z krystalicznie czystych wód, spektakularnych klifów oraz bogatej historii, cieszy się rosnącą popularnością wśród polskich podróżnych. To idealne miejsce zarówno na relaksujące wakacje, jak i aktywny wypoczynek.



Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Tragiczny wypadek przy ul. Okulickiego. Mężczyznę przygniótł wózek widłowy

RZESZÓW. Do wypadku doszło dzisiaj około godz. 6.00. 60-latek zmarł.

Rzeszów

Walka o parking trwa. Ratusz skieruje sprawę do Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego

RZESZÓW. Decyzją sejmiku województwa podkarparpackiego parking dla pojazdów przewożących odpady niebezpieczne znajdzie się przy ul. Ciepłowniczej.

Rzeszów

Z rzeszowskich przystanków znikną reklamy

RZESZÓW. ZTM przestaje dzierżawić miejsca reklamowe na przystankach.

Rzeszów

Zaginionego 80-latka odnaleźli dzielnicowi z Nowego Miasta

RZESZÓW. 80-latek był z siostrą w przychodni przy ul. Seniora, gdzie miał wizytę u lekarza.

Rzeszów

Chińczycy zainteresowani budową drogi S19 z Rzeszowa do Babicy. Złożyli ofertę na 1,1 mld zł

RZESZÓW. W przetargu udział wzięło sześć firm i tylko oferta chińskiego wykonawcy wpisuje się w zamierzenia finansowe GDDKiA.

Rzeszów

Mają doradzać władzom miasta w sprawach infrastruktury pieszo-rowerowej w Rzeszowie

RZESZÓW. Pierwsze spotkanie odbędzie się 27 lutego w siedzibie Urban Lab przy ul. 3 maja o godz. 16.00.

Rzeszów

Kraków może dać władzom Rzeszowa lekcję, jak skutecznie uczyć dzieci ekologii

RZESZÓW. Przy krakowskich szkołach powstaną ogrody z drobnymi uprawami. Projekt ma na dzień dzisiejszy charakter pilotażowy

Rzeszów

Pierwsi uczniowie zaczną edukacje w szkole na Drabiniance w 2023 roku

RZESZÓW. Już w lutym ma ruszyć przetarg na budowę Zespołu Oświatowego na osiedlu Drabinianka. 

Reklama