Rzeszów - Czwartek, 10.04.2025
Reklama

Robert Makłowicz i DDTVN dziś w Rzeszowie

Dodano:

fot. Grzegorz Bukała / Urząd Miasta Rzeszowa
fot. Grzegorz Bukała / Urząd Miasta Rzeszowa
RZESZÓW. W czwartek, 17 lutego 2022 r. do Rzeszowa przyjedzie ekipa programu Dzień Dobry TVN oraz Robert Makłowicz, który opowie o festiwalu „Karpaty na widelcu”.
 
Odcinek programu DDTVN realizowany będzie w Rzeszowskich Piwnicach. Około godz.9:10, podczas pierwszego wejścia, przewodnik Jakub Pawłowski będzie opowiadał o oddanej niedawno do użytku po gruntownej modernizacji największej atrakcji turystycznej Stolicy Podkarpacia – Rzeszowskich Piwnicach.

Ok. godz. 9.50 Robert Makłowicz opowie o nowym festiwalu kulinarnym „Karpaty na Widelcu”, który odbędzie się w Rzeszowie 3 i 4 września 2022 roku.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Ryanair ogłosił letni rozkład lotów z Jasionki. 9 tras, w tym 1 nowość

RZESZÓW/JASIONKA. 9 tras, w tym nowość – Malta i więcej lotów do popularnych europejskich destynacji: Londynu, Mediolanu i Zadaru – Ryanair ogłosił letni rozkład lotów z Jasionki.

Rzeszów

W marcu rusza rekrutacja do rzeszowskich przedszkoli i szkół

RZESZÓW. Niebawem ruszy rekrutacja do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych oraz klas pierwszych szkół podstawowych. Dotyczy ona roku szkolnego 2025/2026. Poniżej harmonogram postępowania rekrutacyjnego i uzupełniającego, które zostanie ogłoszone, kiedy po rekrutacji właściwej...

Rzeszów

Mieszkańcy osiedla Baranówka zyskają nowe miejsce spotkań i integracji

RZESZÓW. Na osiedlu Baranówka powstanie sad owocowy z aleją wiśniową, miejscem na ognisko i paleniskiem. Zarząd Zieleni Miejskiej opracował już projekt inwestycji i prowadzi konsultacje w tej sprawie z przedstawicielami osiedla.

Rzeszów

W rzeszowskich urzędach skarbowych pojawiły się terminale płatnicze

RZESZÓW. W urzędach skarbowych przy ul. Podwisłocze 42 oraz ul. Siemieńskiego 18 mieszkańcy mogą już uiszczać opłatę skarbową za pomocą terminali płatniczych.

Rzeszów

Egzotyczne zwierzęta w hali Podpromie. W weekend odbędą się targi terrarystyczne

RZESZÓW. Niezwykłe, egzotyczne zwierzęta, w tym unikatowe gatunki, które trudno zobaczyć gdzie indziej oraz wyjątkowe rośliny, również owadożerne, będzie można podziwiać podczas powracających do Rzeszowa targów terrarystycznych Exoticarium.

Rzeszów

Zderzenie dwóch samochodów na ul. Lwowskiej w Rzeszowie. Jedna osoba ranna

RZESZÓW. 36-letnia kobieta została ranna w wypadku, do którego doszło wczoraj na ul. Lwowskiej w Rzeszowie. Poszkodowana trafiła do szpitala.

Rzeszów

Trwa remont budynku III Liceum Ogólnokształcącego w Rzeszowie [ZDJĘCIA]

RZESZÓW. Budynek III LO przechodzi dużą metamorfozę. Warta blisko 14 mln zł inwestycja zakończy się w tym roku.

Rzeszów

Boisko na osiedlu Przybyszówka zostanie rozbudowane

RZESZÓW. Trwa przetarg na wybór firmy, która zajmie się rozbudową boiska przy ul. Stadionowej na osiedlu Przybyszówka. Powstaną tam m.in. zadaszone trybuny oraz piłkochwyty.

Reklama