Rzeszów - Poniedziałek, 10.03.2025
Reklama

Biała Sobota w USK w Rzeszowie. Ruszają zapisy

Dodano: /

fot. Archiwum RESinet.pl
fot. Archiwum RESinet.pl

RZESZÓW. W czwartek (27.02) rozpocznie się telefoniczna rejestracja na bezpłatne badania dla kobiet i mężczyzn w ramach Białej Soboty, która odbędzie się 1 marca 2025 r. w Podkarpackim Centrum Onkologii w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym im. Fryderyka Chopina w Rzeszowie.

Podczas Białej Soboty w USK w Rzeszowie, bezpłatnie, w uzasadnionych przypadkach, na podstawienie skierowania od lekarza udzielającego porad w tym dniu, zostaną wykonane badania między innymi: mammografia, USG piersi, RTG klatki piersiowej oraz badanie markera PSA.

W akcji wezmą również udział: Podkarpacki Oddział Wojewódzki Narodowego Funduszu Zdrowia, Powiatowa Stacja Sanitarno – Epidemiologiczna w Rzeszowie, Stowarzyszenie Onkologiczne Sanitas, a także kadra naukowa i studenci Collegium Medicum Uniwersytetu Rzeszowskiego z Wydziału Nauk o Zdrowiu i Psychologii: SKN Dietetyków, SKN Położnych, SKN Profilaktyki Chorób Cywilizacyjnych i SKN Ratownictwa Medycznego oraz z Wydziału Biotechnologii – SKN Biotechnologii BIO-TECH.

Aby uczestniczyć w Białej Sobocie, należy wcześniej zarejestrować się pod numerem telefonu 17 866 64 18, w godzinach od 09:00 do 11:00, w dniach od 27.02.2025 roku do 28.02.2025 roku, do wyczerpania miejsc.


Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

9. edycja festiwalu „Źródła Pamięci. Szajna. Grotowski. Kantor” odwołana. Miasto nie ma pieniędzy

RZESZÓW. Ratusz zapewnia, że w przyszłym roku nie zamierza rezygnować z organizacji festiwalu.

Rzeszów

Asseco Resovia Rzeszów ma nowego sponsora. Przygotowano również specjalną ofertę

RZESZÓW. Umowę podpisano podczas wtorkowej konferencji prasowej.

Rzeszów

Przy ul. Boya-Żeleńskiego zlikwidowano nielegalną uprawę konopi indyjskich

RZESZÓW. Odkryto niemal kilogram marihuany, 11 krzewów konopi oraz ponad 200 gramów mefedronu.

Rzeszów

Terrorysta w Urzędzie Marszałkowskim. Odbyły się ćwiczenia organów odpowiedzialnych za bezpieczeństwo

RZESZÓW. „Wrzesień 2019” to kryptonim samorządowych ćwiczeń wojewódzkich, które w dniach 17-18 września 2019 r. odbywają się w UMWP w Rzeszowie.

Rzeszów

W przyszłym roku ruszą prace budowlane przy Podkarpackim Centrum Nauki

RZESZÓW. PCN „Łukasiewicz”, które powstaanie w Jasionce, ma być gotowe do połowy 2022 roku.

Rzeszów

O rozwoju pielęgniarstwa na Uniwersytecie Rzeszowskim. XII Międzynarodowe Sympozjum już wkrótce

RZESZÓW. XII Międzynarodowe Sympozjum odbędzie się w dniach 26-27 września 2019 roku.

Rzeszów

W strefie Rzeszów-Dworzysko powstaje nowy budynek straży pożarnej

RZESZÓW. Aktualnie na terenie inwestycji rozpoczynają się prace wykończeniowe.

Reklama