Rzeszów - Poniedziałek, 21.04.2025
Reklama

Zderzenie dwóch samochodów i radiowozu. Zablokowana DW723 w Tarnobrzegu

Dodano:

fot. Archiwum KWP Rzeszów
fot. Archiwum KWP Rzeszów
PODKARPACIE. W Tarnobrzegu, na odcinku drogi wojewódzkiej nr 723 relacji Sandomierz-Tarnobrzeg, doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych i policyjnego radiowozu. Droga jest zablokowana w obu kierunkach, policjanci kierują na objazdy. Utrudnienia mogą potrwać do godz. 10.30.

Do zdarzenia doszło przed godz. 8:00, na skrzyżowaniu ul. Warszawskiej i Litewskiej w Tarnobrzegu. Z ustaleń policjantów wynika, że 32–letni kierowca osobowego renault prawdopodobnie zasnął za kierownicą, zjechał na przeciwległy pas drogi i zderzył się z policyjnym radiowozem, a następnie uderzył w jadącą za radiowozem skodę, którą kierował 62-letni mężczyzna.

W wyniku zderzenia, ranni zostali dwa policjanci, którzy trafili do szpitala. Ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Wszyscy uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

Na miejscu zdarzenia pracują służby ratownicze. Droga na tym odcinku zablokowana jest obu kierunkach. Wprowadzono objazdy dla kierowców jadących od Sandomierza przez ul. Litewską, ul. Borów, ul. Warszawską w kierunku do centrum, natomiast od strony Tarnobrzega przez ul. Warszawską, Borów, Litewską.

Utrudnienia mogą potrwać do godz. 10.30.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Policjanci odkryli siedem plantacji konopi. Zabezpieczono 242 krzewy i ok. 2500 gramów suszu [VIDEO]

MIELEC.Trzech mężczyzn, w wieku od 22 do 31 lat, najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie.

Podkarpacie

Tragiczny wypadek w Mielcu

MIELEC. Do wypadku doszło po godzinie 23, na ulicy Wolności w Mielcu, na drodze wojewódzkiej nr 875.

Podkarpacie

Kolejne przypadki telazjozy u bieszczadzkich żubrów. Lekarz weterynarii: „Będziemy rekomendować eliminację osobników”

PODKARPACIE. W sierpniu stwierdzono kolejne przypadki telazjozy - groźnej choroby u żubrów powodowanej przez nicienie.

Podkarpacie

Na Podkarpaciu powstanie farma fotowoltaiczna. W Krynicy podpisano list intencyjny

PODKARPACIE. Inwestycje zostaną zrealizowane na terenach należących do PKP S.A.

Podkarpacie

Forum Ekonomiczne w Krynicy. Przyszłość polskiej motoryzacji w Podkarpackiej Strefie Spotkań

PODKARPACIE, KRYNICA. Tematem nr 1 w Podkarpackiej Strefie Spotkań była wczoraj motoryzacja.

Podkarpacie

Władze województwa podkarpackiego na Forum Ekonomicznym w Krynicy

PODKARPACIE, POLSKA. „Europa jutra. Silna, czyli jaka?” pod takim hasłem rozpoczęło się XXIX Forum Ekonomiczne w Krynicy. 

Podkarpacie

Pobili dwóch nastolatków używając gazu pieprzowego i pałki teleskopowej

MIELEC. Policjanci zatrzymali sprawców pobicia, tuż po dokonanym przestępstwie.

Reklama