Rzeszów - Niedziela, 20.04.2025
Reklama

Pijany 18-latek staranował dwa ogrodzenia i uderzył w dom. Dwie osoby zabrano do szpitala

Dodano:

fot. KPP Lubaczów
fot. KPP Lubaczów
PODKARPACIE. Kierowca audi na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, uderzył w ogrodzenia dwóch posesji, następnie w rosnące tam świerki i zatrzymał się na drewnianym domu. 18-latek, który siedział za kierownicą samochodu, nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami i był pijany.

We wtorek, przed godz. 21, dyżurny z Lubaczowa otrzymał zgłoszenie, że w Nowym Lublińcu samochód staranował dwa ogrodzenia i uderzył w drewniany dom. Na miejscu policjanci ustalili, że czterech młodych mężczyzn podróżowało samochodem marki audi.

Na łuku drogi kierowca samochodu stracił panowanie nad samochodem, przejechał przez ogrodzenie dwóch sąsiadujących ze sobą posesji, ściął rosnące tam świerki i wbił się w drewniany dom.
Reklama
Jak się okazało 18-letni kierowca audi, nie posiadał uprawnień do kierowania, a badanie stanu trzeźwości wykazało, że miał on prawie 1,5 promila alkoholu w organizmie. Dodatkowo zabrał kluczyki do samochodu, bez zgody właściciela.

Z uwagi na doznane obrażenia kierowca i jeden z pasażerów zostali przewiezieni do szpitala. 18-latek nie potrzebował dalszej hospitalizacji. Został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Wczoraj młody mieszkaniec gminy Cieszanów usłyszał zarzuty i przyznał się do winy. Teraz odpowie za swoje czyny przed sądem.
 

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Alert IMGW dla Podkarpacia. W piątek burze, grad i trąby powietrzne

PODKARPACIE. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenia I i II stopnia w związku z burzami jakie prognozowane są w piątek, 18 kwietnia na Podkarpaciu.

Podkarpacie

Mosty w Domaradzu i Jurowcach do przebudowy. Będą utrudnienia dla kierowców

PODKARPACIE. Do końca 2025 roku na Podkarpaciu powstaną dwa kolejne mosty - w Domaradzu oraz w Jurowcach. Kierowcy będą musieli liczyć się z utrudnieniami.

Podkarpacie

Nowy odcinek drogi krajowej nr 9 na Podkarpaciu. Podpisano umowę

PODKARPACIE. Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad podpisała umowę z firmą Promost Consulting na prace przygotowawcze dla nowego przebiegu drogi krajowej nr 9, od obwodnicy Nowej Dęby (m. Komorów) do obwodnicy Kolbuszowej....

Podkarpacie

Policyjne kontrole na podkarpackim odcinku A4. Posypały się mandaty

PODKARPACIE. Policjanci z Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie prowadzili kontrole na podkarpackim odcinku autostrady A4. 55 kierowców zostało ukaranych mandatami.

Podkarpacie

W jeden dzień podkarpaccy policjanci wlepili ponad 860 mandatów

PODKARPACIE. W środę, 9 kwietnia podkarpaccy policjanci prowadzili na drogach regionu akcję pod kryptonimem „Prędkość”.

Podkarpacie

Tragiczny wypadek w Majdanie Sieniawskim. Nie żyje rowerzysta

PODKARPACIE. 52-letni kierowca samochodu osobowego potrącił rowerzystę. Pomimo reanimacji, życia kierującego jednośladem nie udało się uratować.

Podkarpacie

Pomiędzy Połomią a Niebylcem powstanie blisko 5-kilometrowy chodnik

PODKARPACIE. Na odcinku drogi krajowej nr 19 Połomia – Niebylec trwa budowa nowego chodnika wraz z odwodnieniem. Wykonawcą prac jest firma MG Infrastruktura a wartość prac to ponad 11 mln zł.

Reklama