Rzeszów - Poniedziałek, 31.03.2025
Reklama

Ostrzeżenie IMGW! Intensywne opady deszczu na Podkarpaciu

Dodano:

fot. Pixabay
fot. Pixabay
PODKARPACIE. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie pierwszego stopnia dotyczące intensywnych opadów deszczu w północno-zachodniej i zachodniej części województwa podkarpackiego.

Zgodnie z przewidywaniami synoptyków, od wtorku 1.08 od godz. 17:00  do środy 2.08 do godz. 6:00 spodziewane są opady deszczu, o umiarkowanym natężeniu, okresami silnym. Spadnie od 30 mm do 40 mm deszczu. Miejscami opadom mogą towarzyszyć słabe burze.

Alert dotyczy powiatów: dębickiego, kolbuszowskiego, mieleckiego, niżańskiego, ropczycko-sędziszowskiego, stalowowolskiego, Tarnobrzega i tarnobrzeskiego.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Tragiczny wypadek w Bieszczadach. Nie żyje 56-letni mężczyzna, dwie osoby ranne

PODKARPACIE. 56-mężczyzna kierujący samochodem terenowym, wypadł z drogi leśnej i dachował. Niestety, zginął na miejscu. Pojazdem podróżowało jeszcze dwie osoby, które zostały przewiezione do szpitala.

Podkarpacie

Wypadek autokaru z turystami w Makowej

PODKARPACIE. Autokar z około 40 pasażerami wjechał do rowu i przewrócił się na bok. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Podkarpacie

Wiosenna akcja szczepienia lisów na Podkarpaciu

PODKARPACIE. W dniach od 3 do 13 kwietnia 2025 r. na terenie województwa podkarpackiego odbędzie się wiosenna akcji szczepienia lisów przeciwko wściekliźnie.

Podkarpacie

Tragiczny wypadek w m. Golcowa. Ciągnik przygniótł 68-letniego mężczyznę

PODKARPACIE. Dziś przed południem w miejscowości Golcowa, 68-letni mężczyzna został przygnieciony przez ciągnik rolniczy. Niestety, pomimo interwencji służb ratunkowych, jego życia nie udało się uratować.

Podkarpacie

Trwa rozbudowa 32-kilometrowego odcinka drogi od Nowej Dęby do Niska

PODKARPACIE. 17 marca br. odbyło się symboliczne wbicie łopaty pod rozbudowę drogi wojewódzkiej nr 872 na odcinku od skrzyżowania z DK 9 w Nowej Dębie do skrzyżowania z DK 77 w Nisku.

Podkarpacie

Ważny krok w kierunku budowy II etapu obwodnicy Sanoka

PODKARPACIE. Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad złożyła do wojewody podkarpackiego wniosek o wydanie decyzji ZRID budowy II etapu obwodnicy Sanoka. Przedłużenie obwodnicy Sanoka zakłada budowę około 3-kilometrowego odcinka drogi krajowej nr...

Podkarpacie

Nowi konsultanci wojewódzcy w ochronie zdrowia

PODKARPACIE. Wojewoda podkarpacki Teresa Kubas-Hul powołała na 5-letnią kadencję nowych konsultantów wojewódzkich w ochronie zdrowia.

Podkarpacie

Empik otworzył nowy salon na Podkarpaciu

PODKARPACIE. W Sędziszowie Małopolskim otwarto pierwszy w mieście salon Empik. Na pierwszych klientów czekają atrakcyjne promocje – m.in. 50% rabat na drugi produkt.

Reklama