Rzeszów - Wtorek, 08.04.2025
Reklama

Koronawirus. Aktualna sytuacja na Podkarpaciu. [20.03.2020]

Dodano:

fot. Fusion Medical Animation / Unsplash
fot. Fusion Medical Animation / Unsplash
PODKARPACIE. 5019 osób pod nadzorem, 4472 w kwarantannie, 48 osób hospitalizowanych, 827 wykonanych testów, 19 przypadków zakażenia koronawirusem – oto aktualna sytuacja w województwie podkarpackim.

Potwierdzono 19 przypadek zakażenia koronawirusem na Podkarpaciu. To młody mężczyzna z powiatu krośnieńskiego, który jest aktualnie hospitalizowany.

Obecnie na terenie województwa podkarpackiego pod nadzorem pozostaje 5019 osób, a 4472 poddane jest kwarantannie. Aktualnie hospitalizowanych jest 48 osób.

W laboratorium Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej wykonano już 827 testów. Badaniami laboratoryjnymi potwierdzono 19 przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2. Do tej pry na Podkarpaciu odnotowano 2 zgony (15 marca i 20 marca br.).

Łącznie w Polsce mamy już 425 potwierdzonych przypadków zakażenia koronawirusem. 


 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Tragiczny wypadek w Przeworsku. Nie żyje 6-letni chłopiec

PRZEWORSK. Do zdarzenia doszło dziś po godz. 7:00 na drodze krajowej nr 94 w Przeworsku.

Podkarpacie

Podkarpaccy policjanci mają nowe radiowozy

PODKARPACIE. Tabor podkarpackiej policji powiększył się o dziesięć nowych radiowozów marki Suzuki Swace. Wczoraj zaparkowały na Podkarpaciu, a już wkrótce trafią do funkcjonariuszy z komend powiatowych.

Podkarpacie

Śmiertelny wypadek w Sędziszowie Małopolskim

PODKARPACIE. 46-letni kierowca motocykla stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w przepust. Pomimo reanimacji, mężczyzna zginął na miejscu.

Podkarpacie

Wydrążono ponad 121 m tunelu na S19 Rzeszów Południe – Babica

PODKARPACIE. Docelowo będzie miał nieco ponad ponad 2 kilometry długości.

Podkarpacie

W Bezmiechowej otwarto Centrum Obserwacyjnego Polskiej Agencji Kosmicznej

RZESZÓW. Na terenie Akademickiego Ośrodka Szybowcowego Politechniki Rzeszowskiej w Bezmiechowej odbyło się oficjalne otwarcie Centrum Obserwacyjne Polskiej Agencji Kosmicznej (POLSA). Umożliwi ono obserwację przestrzeni kosmicznej. Będzie również służyło do wsparcia procesów dydaktycznych...

Podkarpacie

Można składać wnioski w ramach programu Aktywny Rodzic

PODKARPACIE. Wystartował program Aktywny Rodzic, który wprowadza nowe świadczenia pieniężne dla rodzin. Wnioski o świadczenia można składać do ZUS od 1 października br.

Podkarpacie

Pierwsze 300 m nawierzchni na S19 Babica - Jawornik

PODKARPACIE. Na odcinku S19 Babica – Jawornik ułożono próbny odcinek nawierzchni o długości 300 metrów. Teraz zostanie ona poddana badaniom.

Podkarpacie

Zmiana organizacji ruchu na S19 Sokołów Młp. Północ - Jasionka

PODKARPACIE. Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad opublikowała harmonogram zmian organizacji ruchu, jakie będą obowiązywać w najbliższych tygodniach na przebudowywanym odcinku drogi ekspresowej S19 między węzłami Sokołów Małopolski Północ, a Jasionką.

Reklama