Rzeszów - Wtorek, 15.04.2025
Reklama

Zmiana organizacji ruchu na S19 Sokołów Młp. Północ - Jasionka

Dodano: /

fot. GDDKiA
fot. GDDKiA

PODKARPACIE. Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad opublikowała harmonogram zmian organizacji ruchu, jakie będą obowiązywać w najbliższych tygodniach na przebudowywanym odcinku drogi ekspresowej S19 między węzłami Sokołów Małopolski Północ, a Jasionką.

Z uwagi na długość odcinka, na którym zmieniana będzie organizacja ruchu, został on podzielony na trzy etapy:

Od środy (25.09) na odcinku S19 od węzła Sokołów Małopolski Północ do węzła Sokołów Małopolski obowiązuje zmieniona organizacja ruchu. Wprowadzono ruch dwukierunkowy, po jednym pasie w każdym kierunku, bez pasów do wyprzedzania.

Od 2 października br. wdrożona zostanie czasowa organizacja ruchu na odcinku od km ok 461+083 (miejscowość Stobierna – istniejący odcinek o przekroju docelowym 2×2) do węzła Jasionka,

Z kolei od 14 października br., czasowa organizacja ruchu obowiązywać będzie na odcinku od węzła Sokołów Młp. do km ok 460 +340 (m. Stobierna – istniejący odcinek o przekroju docelowym 2×2).

Jak zaznacza GDDKiA „pomiędzy wdrażaniem poszczególnych etapów czasowej organizacji ruchu, prowadzone będą prace przygotowawcze, zabezpieczające oraz rozbiórkowe istniejącej stałej organizacji ruchu. W związku z tym apelujemy do kierowców o zachowanie ostrożności i zwracanie uwagi na oznakowanie”.


Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Policyjne kontrole na podkarpackim odcinku A4. Posypały się mandaty

PODKARPACIE. Policjanci z Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie prowadzili kontrole na podkarpackim odcinku autostrady A4. 55 kierowców zostało ukaranych mandatami.

Podkarpacie

W jeden dzień podkarpaccy policjanci wlepili ponad 860 mandatów

PODKARPACIE. W środę, 9 kwietnia podkarpaccy policjanci prowadzili na drogach regionu akcję pod kryptonimem „Prędkość”.

Podkarpacie

Tragiczny wypadek w Majdanie Sieniawskim. Nie żyje rowerzysta

PODKARPACIE. 52-letni kierowca samochodu osobowego potrącił rowerzystę. Pomimo reanimacji, życia kierującego jednośladem nie udało się uratować.

Podkarpacie

Pomiędzy Połomią a Niebylcem powstanie blisko 5-kilometrowy chodnik

PODKARPACIE. Na odcinku drogi krajowej nr 19 Połomia – Niebylec trwa budowa nowego chodnika wraz z odwodnieniem. Wykonawcą prac jest firma MG Infrastruktura a wartość prac to ponad 11 mln zł.

Podkarpacie

Przy S19 oraz autostradzie A4 na Podkarpaciu powstanie 6 ramp do odśnieżania ciężarówek

PODKARPACIE. Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad poszukuje firmy, która wybuduje rampy do odśnieżania samochodów ciężarowych na terenie Miejsc Obsługi Podróżnych (MOP) znajdujących się przy drodze ekspresowej S19 oraz autostradzie A4

Podkarpacie

Nowa konsultant wojewódzki w dziedzinie diabetologii

PODKARPACIE. Dr Anna Juza została powołana na 5-letnią kadencję, na stanowisko konsultanta wojewódzkiego w dziedzinie diabetol.

Podkarpacie

Tragiczny wypadek w Bieszczadach. Nie żyje 56-letni mężczyzna, dwie osoby ranne

PODKARPACIE. 56-mężczyzna kierujący samochodem terenowym, wypadł z drogi leśnej i dachował. Niestety, zginął na miejscu. Pojazdem podróżowało jeszcze dwie osoby, które zostały przewiezione do szpitala.

Podkarpacie

Wypadek autokaru z turystami w Makowej

PODKARPACIE. Autokar z około 40 pasażerami wjechał do rowu i przewrócił się na bok. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Reklama