Rzeszów - Piątek, 11.04.2025
Reklama

Dwa śmiertelne wypadki na Podkarpaciu

Dodano:

fot. KPP Strzyżów
fot. KPP Strzyżów
PODKARPACIE. Policjanci wyjaśniają okoliczności dwóch tragicznych wypadków, do których doszło wczoraj w powiecie strzyżowskim. W Gwoźnicy Górnej 81-letni motorowerzysta zderzył się z samochodem osobowym, mężczyzna zmarł wskutek poniesionych obrażeń. W Czudcu renault potrąciło 64-letnią pieszą, pomimo udzielonej pomocy jej życia nie udało się uratować.

Do pierwszego wypadku doszło po godz. 13:00 w Gwoźnicy Górnej, na drodze powiatowej relacji Niebylec - Barycz. Z ustaleń Policji wynika, że kierujący motorowerem 81-letni mężczyzna, najprawdopodobniej nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu, w wyniku czego zderzył się samochodem osobowym marki Audi, kierowanym przez 25-latka. Na skutek odniesionych obrażeń, 81-latek zmarł. Kierowca audi był trzeźwy.

Drugi tragiczny wypadek miał miejsce około godz. 18:30 na ul. Jasielskiej w Czudcu. 20-letni kierowca samochodu osobowego marki renault potrącił 64-letnią kobietę, przechodzącą przez przejście dla pieszych. Pomimo udzielonej pomocy, życia 64-latki nie udało się uratować. Kierowca osobówki był trzeźwy.

Policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczności obydwu wypadków.

 
Źródło: KPP Strzyżów
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

W jeden dzień podkarpaccy policjanci wlepili ponad 860 mandatów

PODKARPACIE. W środę, 9 kwietnia podkarpaccy policjanci prowadzili na drogach regionu akcję pod kryptonimem „Prędkość”.

Podkarpacie

Tragiczny wypadek w Majdanie Sieniawskim. Nie żyje rowerzysta

PODKARPACIE. 52-letni kierowca samochodu osobowego potrącił rowerzystę. Pomimo reanimacji, życia kierującego jednośladem nie udało się uratować.

Podkarpacie

Pomiędzy Połomią a Niebylcem powstanie blisko 5-kilometrowy chodnik

PODKARPACIE. Na odcinku drogi krajowej nr 19 Połomia – Niebylec trwa budowa nowego chodnika wraz z odwodnieniem. Wykonawcą prac jest firma MG Infrastruktura a wartość prac to ponad 11 mln zł.

Podkarpacie

Przy S19 oraz autostradzie A4 na Podkarpaciu powstanie 6 ramp do odśnieżania ciężarówek

PODKARPACIE. Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad poszukuje firmy, która wybuduje rampy do odśnieżania samochodów ciężarowych na terenie Miejsc Obsługi Podróżnych (MOP) znajdujących się przy drodze ekspresowej S19 oraz autostradzie A4

Podkarpacie

Nowa konsultant wojewódzki w dziedzinie diabetologii

PODKARPACIE. Dr Anna Juza została powołana na 5-letnią kadencję, na stanowisko konsultanta wojewódzkiego w dziedzinie diabetol.

Podkarpacie

Tragiczny wypadek w Bieszczadach. Nie żyje 56-letni mężczyzna, dwie osoby ranne

PODKARPACIE. 56-mężczyzna kierujący samochodem terenowym, wypadł z drogi leśnej i dachował. Niestety, zginął na miejscu. Pojazdem podróżowało jeszcze dwie osoby, które zostały przewiezione do szpitala.

Podkarpacie

Wypadek autokaru z turystami w Makowej

PODKARPACIE. Autokar z około 40 pasażerami wjechał do rowu i przewrócił się na bok. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Podkarpacie

Wiosenna akcja szczepienia lisów na Podkarpaciu

PODKARPACIE. W dniach od 3 do 13 kwietnia 2025 r. na terenie województwa podkarpackiego odbędzie się wiosenna akcji szczepienia lisów przeciwko wściekliźnie.

Reklama