Rzeszów - Wtorek, 22.04.2025
Reklama

Bieszczadzka Kolejka Leśna rozpoczęła sezon letni

Dodano:

fot. RESinet.pl
fot. RESinet.pl
PODKARPACIE. Bieszczadzka Kolejka Leśna rozpoczyna sezon letni. Kursy wykonywane będą do końca października.

Linia kursować będzie w dwóch kierunkach: do Balnicy oraz do Przysłupia. Wszystkie kursy startować będą ze Stacji Majdan.

Wycieczka do Balnicy i z powrotem potrwa 2 godziny, w tym 30 min. postoju, natomiast podróż do Przysłupia potrwa 2 h i 50 min.(30 min postoju w Przysłupiu).

W maju i czerwcu kursy do Balnicy odbywać się będą we wtorki, czwartki, soboty oraz niedzielę. Do Przysłupia pojedziemy jedynie w soboty i niedzielę.

W lipcu i sierpniu pociągi kursują przez cały tydzień w obu kierunkach. We wrześniu we wtorki i czwartki pojedziemy jedynie do Balnicy, natomiast w soboty i niedzielę kursować będą pociągi również do Przysłupia(włącznie z Balnicą).
Reklama
W październiku kursy w obu kierunkach wykonywane będą w soboty i niedzielę. Odjazdy na wszystkich ww. liniach odbywać się będą o godz. 9.30 oraz 13.00.

Pełny rozkład jazdy dostępny TUTAJ. Bilety można zamawiać TUTAJ lub w dniu wyjazdu w kasie na Stacji Majdan.

Kursy odbywać się będą również w tzw. długie weekendy, tj. od 27 do 5 maja oraz od 20 do 23 czerwca.

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Alert IMGW dla Podkarpacia. W piątek burze, grad i trąby powietrzne

PODKARPACIE. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenia I i II stopnia w związku z burzami jakie prognozowane są w piątek, 18 kwietnia na Podkarpaciu.

Podkarpacie

Mosty w Domaradzu i Jurowcach do przebudowy. Będą utrudnienia dla kierowców

PODKARPACIE. Do końca 2025 roku na Podkarpaciu powstaną dwa kolejne mosty - w Domaradzu oraz w Jurowcach. Kierowcy będą musieli liczyć się z utrudnieniami.

Podkarpacie

Nowy odcinek drogi krajowej nr 9 na Podkarpaciu. Podpisano umowę

PODKARPACIE. Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad podpisała umowę z firmą Promost Consulting na prace przygotowawcze dla nowego przebiegu drogi krajowej nr 9, od obwodnicy Nowej Dęby (m. Komorów) do obwodnicy Kolbuszowej....

Podkarpacie

Policyjne kontrole na podkarpackim odcinku A4. Posypały się mandaty

PODKARPACIE. Policjanci z Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie prowadzili kontrole na podkarpackim odcinku autostrady A4. 55 kierowców zostało ukaranych mandatami.

Podkarpacie

W jeden dzień podkarpaccy policjanci wlepili ponad 860 mandatów

PODKARPACIE. W środę, 9 kwietnia podkarpaccy policjanci prowadzili na drogach regionu akcję pod kryptonimem „Prędkość”.

Podkarpacie

Tragiczny wypadek w Majdanie Sieniawskim. Nie żyje rowerzysta

PODKARPACIE. 52-letni kierowca samochodu osobowego potrącił rowerzystę. Pomimo reanimacji, życia kierującego jednośladem nie udało się uratować.

Podkarpacie

Pomiędzy Połomią a Niebylcem powstanie blisko 5-kilometrowy chodnik

PODKARPACIE. Na odcinku drogi krajowej nr 19 Połomia – Niebylec trwa budowa nowego chodnika wraz z odwodnieniem. Wykonawcą prac jest firma MG Infrastruktura a wartość prac to ponad 11 mln zł.

Reklama