Rzeszów - Piątek, 28.02.2025
Reklama

Trwa rekrutacja do Akademii Wolontariatu Estrady Rzeszowskiej. Zgłoszenia do 15 marca

Dodano: /

fot. Materiały prasowe
fot. Materiały prasowe

Estrada Rzeszowska ogłosiła nabór do Akademii Wolontariatu – programu dla osób chcących zaangażować się w organizację największych wydarzeń kulturalnych w mieście. Zgłoszenia można przesyłać do 15 marca 2025 roku – kolejna rekrutacja odbędzie się za rok.

Akademia Wolontariatu to nie tylko okazja do zdobycia cennego doświadczenia, rozwinięcia kompetencji miękkich, to także szansa poznania inspirujących osób i pracy za kulisami kluczowych wydarzeń kulturalnych w Rzeszowie takich jak festiwale Wschód Kultury: Europejski Stadion Kultury, Rockowa Noc czy Święto Paniagi. Wolontariusze działają w strukturach Rzeszowskiego Inkubatora Kultury – działu edukacji i upowszechniania kultury Estrady Rzeszowskiej. Kandydaci, którzy przejdą proces rekrutacyjny, wezmą udział w profesjonalnych szkoleniach, wizytach studyjnych oraz nawiążą cenne kontakty.

Aby dołączyć, należy przygotować się na obowiązkową rozmowę kwalifikacyjną, która przebiega w przyjaznej atmosferze i pozwoli przyszłemu wolontariuszowi zapoznać się ze specyfiką pracy w kulturze. Organizatorzy podkreślają, że udział w Akademii to nie tylko szansa na rozwój, ale także niezapomniana przygoda, która procentuje w życiu zawodowym i przyszłym angażowaniu się w życie lokalnej społeczności.

Szczegółowe informacje oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie Rzeszowskiego Inkubatora Kultury pod adresem: https://inkubatorkultury.eu/


Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości

Aktualności

Dzień Dziecka na rzeszowskim Rynku. Będą darmowe lody i wata cukrowa

RZESZÓW. Występy dzieci, warsztaty, zabawy plenerowe, gry wielkoformatowe, targi animatorów kultury oraz darmowe lody i wata cukrowa – tak będzie wyglądał miejski Dzień Dziecka w Rzeszowie. Na Skwerze Kultury wystąpi Miłosz Świetlik...

Aktualności

Noc Muzeów powraca do łańcuckiego Zamku

W sobotę 4 czerwca turyści będą mogli obejrzeć wnętrza I piętra rezydencji. Nocne zwiedzanie reprezentacyjnych pokoi odbędzie się w blasku zamkowych żyrandoli.

Aktualności

7. KINOLUB - festiwal filmów dla dzieci i młodzieży w Rzeszowie

Siódma edycja Festiwalu odbędzie się w dniach 10 - 15 czerwca 2022 r.

Aktualności

Znamy pełny line-up KultURaliów 2022

Na scenie m.in. Łydka Grubasa, Zenek Kupatasa, Maciej Maleńczuk, Kalwi i Remi, Paluch i Video.

Aktualności

Muzeum Energetyki Podkarpackiej w Rzeszowie wznawia zajęcia edukacyjne

Muzeum jest dostępne dla odwiedzających od poniedziałku do piątku, również w czasie wakacji.

Aktualności

Bezpłatne wydarzenia w Rzeszowskich Piwnicach dla dzieci i dorosłych z Polski i Ukrainy

Rzeszowskie Piwnice biorą udział w cyklu wydarzeń z Funduszami Unijnymi, które są bezpłatne i prowadzone z udziałem tłumacza ukraińskiego. To między innymi warsztaty dźwiękowe, Silent Disco, warsztaty ceramiki i spacer fotograficzny.

Reklama