Rzeszów - Piątek, 07.02.2025
Reklama

Alicja w Krainie Czarów – wyjątkowy spektakl dla dzieci w WDK

Dodano: /

Witajcie w magicznym świecie, gdzie rzeczy niemożliwe stają się rzeczywistością, a codzienne życie nabiera zupełnie nowego wymiaru. "Alicja w Krainie Czarów" to spektakl, który przeniesie Was w krainę pełną tajemnic, wyzwań i niezwykłych przygód. Już od momentu przekroczenia progu teatru, znajdziecie się w krainie, gdzie wszystko jest możliwe. Czy spotkaliście kiedyś Białego Królika? A może mieliście zaszczyt poznać Straszną Królową Kier? Jeśli nie, to teraz macie taką okazję. "Alicja w Krainie Czarów" zabierze Was w fascynującą podróż za Białym Królikiem, gdzie każdy zakamarek tej niezwykłej krainy kryje w sobie coś magicznego.

Ten spektakl to doskonała rozrywka dla całej rodziny. Zarówno dzieci, jak i dorośli znajdą tu coś dla siebie. Scenografia, którą przygotowaliśmy, jest niezwykle intrygująca i pełna detalów, które przykuwają uwagę każdego widza. Dodatkowo, subtelnie dodane triki iluzjonistyczne sprawią, że poczujecie się, jakbyście sami stąpali po Krainie Czarów. Muzyka, stworzona specjalnie na potrzeby tego spektaklu przez Adama Goika, doskonale współgra z wydarzeniami na scenie, nadając im jeszcze większego uroku. Kostiumy, zaprojektowane przez Zuzannę Malinowską i Grażynę Bittner, przeniosą Was w sam środek baśniowej krainy. Nie można również zapomnieć o niezwykłych rekwizytach, które dodają spektaklowi niepowtarzalnego charakteru. Każdy szczegół został starannie przemyślany, abyście mogli doświadczyć Krainy Czarów w sposób, jakiego jeszcze nigdy nie doświadczyliście. A to nie wszystko! Dla tych, którzy postanowią przyjść przebrani za ulubioną postać z Alicji w Krainie Czarów, przygotowaliśmy wyjątkową niespodziankę. Każda taka osoba otrzyma darmowy plakat z autografami artystów, który będzie idealną pamiątką z tego niezwykłego wieczoru.

"Zegar tyka, czas ucieka, dziecko Tobie nie wybaczy, gdy Alicji nie zobaczy!" - tak ostrzega nasz Biały Królik. Czy uda Wam się go dogonić? Czy odważycie się wejść w króliczą norę i odkryć wszystkie sekrety Krainy Czarów? Nie zwlekajcie dłużej! Bilety są już dostępne, więc zaplanujcie wspólny, rodzinny wieczór pełen magii, tajemnic i zabawy. Dołączcie do nas w tej niezwykłej podróży, która zostanie w Waszej pamięci na zawsze.

Spektakl odbędzie się w piątek, 7 lutego 2025 r. o godz. 18:00 w Wojewódzkim Domu Kultury przy ul. Okrzei 7 w Rzeszowie. Bilety na przedstawienie możecie zakupić klikając w grafikę poniżej:




Producent spektaklu: Arkadiusz Gwizdała
Scenariusz i reżyseria: Dominik Paszkiewicz
Muzyka: Adam Goik
Kostiumy: Zuzanna Malinowska/Grażyna Bittner
Scenografia: Małgorzata Takieniewska/Agnieszka Łęc
Charakteryzacja: Wioletta Kokot

Bilet ulgowy dla dzieci i młodzieży do lat 16.
Spektakl dla całej rodziny (sugerowany dla dzieci od lat 4).
Czas trwania spektaklu: około 60 min.

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości

Aktualności

Pokonkursowa wystawa fotografii "Architektura rzeszowskiego modernizmu"

Wernisaż wystawy odbędzie się 13 grudnia o godz. 18:00 w Rzeszowskich Piwnicach.

Aktualności

Otwarcie Podkarpackiego Centrum Nauki "Łukasiewicz"

Już w najbliższy weekend, pierwsi chętni będą mieli okazję zapoznać się z koncepcją funkcjonowania centrum nauki w Jasionce k. Rzeszowa, które dla szerokiej publiczności będzie w pełni dostępne wiosną 2023 r.

Aktualności

Ruszają zapisy na zimowe półkolonie w Rzeszowskim Domu Kultury

Rzeszowski Dom Kultury zaprasza dzieci do udziału w zimowych półkoloniach, które odbędą się w terminie od 16 stycznia do 27 stycznia 2023 roku w jedenastu filiach na terenie całego miasta.

Aktualności

Adam Nowak zamiast Stanisława Soyki na finale Rzeszów Jazz Festiwal

Już w najbliższą sobotę w Wojewódzkim Domu Kultury w Rzeszowie odbędzie się koncert finałowy 10 edycji Rzeszów Jazz Festiwal. Wystąpi Grażyna Łobaszewska, która świętuje w tym roku 50 lecie działalności scenicznej.

Aktualności

Weekend z komiksem w WDK

Wojewódzki Dom Kultury w Rzeszowie i Rzeszowska Akademia Komiksu zapraszają w dniach 10-11 grudnia 2022 r. na XXXIII Podkarpackie Spotkania z Komiksem.

Aktualności

Zmiana kolejności filmów w grudniowym DKF Klaps. Dodatkowy pokaz w kinie Zorza

Z przyczyn technicznych, Wojewódzki Dom Kultury zmuszony był zmienić kolejność wyświetlanych filmów w grudniowym repertuarze DKF Klaps.

Aktualności

VI Budziwojski Kiermasz Bożonarodzeniowy

Rzeszowski Dom Kultury zaprasza wszystkich mieszkańców spragnionych świątecznego klimatu na VI Budziwojski Kiermasz Bożonarodzeniowy, który odbędzie się już w niedzielę 11 grudnia 2022 roku w Rzeszowskim Domu Kultury filia Budziwój.

Reklama