Rzeszów - Piątek, 21.02.2025
Reklama

ZOBACZ: Nowe graffiti w tunelu przy rzeszowskiej zaporze

Dodano: /

RZESZÓW. Na ścianach tunelu biegnącego pod aleją Powstańców Warszawy, w rejonie Mostu Karpackiego, pojawiły się nowe malowidła. Powstały w ramach tegorocznej akcji „Cans Lovers”.

Hasłem tegorocznego graffiti jamu było „MOVE TO CHANGE!: W akcji wzięło udział kilkunastu artystów z różnych stron polski, którzy zinterpretowali temat według własnego uznania. Malowidła powstały w zeszły weekend.

Tak o akcji „Move to Change” pisał w mediach społecznościowych jeden z jej uczestników, Michał Czerko „MOVE TO CHANGE jest tegorocznym hasłem do interpretacji przez artystów.

Kolorystyka której użyjemy, będzie równie pobudzająca jak zmiany w życiu. Około 20 malujących wrzuci nowe kolory w tunel, który przez kilka lat delikatnie mówiąc zmarniał”.
Akcja „Can Lovers” została zorganizowana w ramach projektu „Rzeszowska Mapa Murali”, poświęconemu dokumentacji murali i graffiti w Rzeszowie oraz edukacji na temat sztuki ulicznej.

Jak wygląda efekt końcowy październikowego graffiti jamu? Zobaczcie na zdjęciach poniżej.

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Kolejna akcja znakowania rowerów w Rzeszowie

RZESZÓW. Najbliższa akcja znakowania rowerów odbędzie się 17 sierpnia. 

Rzeszów

W dniach 16 i 17 sierpnia zamknięte odcinki ul. Matysowskiej

RZESZÓW. Zaplanowany pierwotnie na 11 i 12 sierpnia ostatni etap prac przy rozbudowie ulicy Matysowskiej, został przesunięty na 16 i 17sierpnia.

Rzeszów

Święto Wojska Polskiego i piknik wojskowy w Rzeszowie

RZESZÓW. Oprócz pokazu sprzętu wojskowego i poczęstunku żołnierską grochówką na uczestników pikniku czekać będzie wiele atrakcji.

Rzeszów

W sobotę motoryzacyjne święto na Podpromiu i zbiórka charytatywna

RZESZÓW. 13 sierpnia na parkingu Podpromie odbędzie się piknik motoryzacyjny Super Car Weekend połączony ze zbiórką charytatywną

Rzeszów

Utrudnienia w związku z przebudową zatok autobusowych

RZESZÓW. Jak informuje Miejski Zarząd Dróg w Rzeszowie, w najbliższych dwóch tygodniach, na trzech rzeszowskich ulicach wystąpią utrudnienia w ruchu w związku z przebudową zatok autobusowych.

Rzeszów

Przy SP nr 10 powstanie nowy plac zabaw

RZESZÓW Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 10 przy ul. Dominikańskiej 4, zyskają nowy plac zabaw. Obiekt powstanie na terenie o powierzchni około 5,5 ara. Inwestycja będzie realizowana w ramach Rzeszowskiego Budżetu Obywatelskiego na...

Rzeszów

Kolejne pojemniki na elektroodpady w Rzeszowie

RZESZÓW. W Rzeszowie pojawiły się kolejne pojemniki na elektrośmieci. Łącznie w mieście mamy już 45 miejsc, gdzie można oddać zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny.

Rzeszów

Wymiana sieci wodociągowej na osiedlu Piastów na finiszu

RZESZÓW. Rzeszowski MPWiK jeszcze w tym tygodniu zakończy wymianę najstarszego i najbardziej awaryjnego fragmentu sieci na osiedlu Piastów.

Reklama