Rzeszów - Czwartek, 13.02.2025
Reklama

Z Rzeszowa do Gdańska w 75 minut. LOT wraca z bezpośrednim połączeniem

Dodano: /

fot. ViC / Archiwum RESinet.pl
fot. ViC / Archiwum RESinet.pl

RZESZÓW. W czerwcu, Polskie Linie Lotnicze LOT ponownie uruchomią bezpośrednie połączenie z podrzeszowskiego lotniska do Gdańska. Lot trwa zaledwie 75-minut. Dzięki temu, szybko i komfortowo można dostać się nad polskie morze, a osoby z północy na Podkarpacie.

– Dzięki dobrej współpracy z narodowym przewoźnikiem już szósty sezon z rzędu oferujemy latem bezpośrednie połączenie nad polskie morze, które doskonale się sprawdza – mówi Adam Hamryszczak, prezes Portu Lotniczego Rzeszów-Jasionka im. Rodziny Ulmów.

Loty będą odbywać się dwa razy w tygodniu. Trasę obsłużą Embraery, które będą wylatywać z Gdańska w poniedziałki i piątki o godzinie 21.20, a w Jasionce lądować o 22.35. Samoloty „nocować” będą w Jasionce, a w podróż powrotną wyruszą we wtorki i soboty o 6.55, zaś lądowanie w stolicy województwa pomorskiego zaplanowano na 8.10. Połączenie z Rzeszowa do Gdańska startują 3 czerwca. Finisz tej destynacji zaplanowano na 12-13 września.

Od sezonu letniego 2020 z połączeń LOT-u na tej trasie skorzystało już prawie 18 tys. pasażerów. Bilety są już dostępne na stronie lot.com

Reklama

Od marca polecimy do Nowego Jorku

Natomiast od 31 marca narodowy przewoźnik, który cały rok oferuje kilkadziesiąt połączeń tygodniowo do Warszawy, nadal będzie latał raz w tygodniu z Rzeszowa do amerykańskiego Nowego Jorku/Newark.



Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Uniwersytet Rzeszowski rozpoczął nowy rok akademicki

RZESZÓW. 1 października, przy zachowaniu reżimu sanitarnego zainaugurowano nowy rok akademicki w Uniwersytecie Rzeszowskim.

Rzeszów

Koronawirus. Od soboty Rzeszów w "żółtej strefie". Tadeusz Ferenc apeluje do mieszkańców

RZESZÓW. Od soboty, 3 października 2020 r., Rzeszów znajdzie się w tzw. “żółtej strefie”. Prezydent Rzeszowa wystosował apel do mieszkańców.

Rzeszów

KS Korona Rzeszów otrzymał wsparcie od rzeszowskiej elektrociepłowni

RZESZÓW. We wrześniu podpisana został umowa sponsoringowa pomiędzy rzeszowska elektrociepłownią a Klubem Sportowym Korona Rzeszów.

Rzeszów

Rzeszowscy policjanci pilotowali do szpitala samochód z rodzącą kobietą

RZESZÓW. Do niecodziennej akcji skierowani zostali policjanci rzeszowskiej drogówki. Pilotowali samochód z rodzącą kobietą do szpitala.

Rzeszów

Powstaje wirtualna mapa Rzeszowa. Będzie częścią gry komputerowej

RZESZÓW. Student Politechniki Rzeszowskie tworzy „Projekt Rzeszów” - mapę odwzorowującą stolicę województwa podkarpackiego, która będzie dodatkiem do gry komputerowej.

Rzeszów

Rzeszów opanują biegacze. W niedzielę 13. PKO Półmaraton Rzeszowski [MAPA]

RZESZÓW. W niedzielę, 27 września br. w Rzeszowie wielka impreza biegowa. Na Rzeszowskich Bulwarach odbędzie się 13. PKO Półmaraton Rzeszowski organizowany przez Stowarzyszenie “Rzeszów Biega”.

Rzeszów

Rzeszowskie Miodobranie. Degustacja i kiermasz produktów pszczelarskich

RZESZÓW. Rzeszowskie Miodobranie to kolejne z działań realizowane wspólnie przez autorów programu #TAKdlaPszczół, Galerię Rzeszów i Miasto Rzeszów.

Rzeszów

Bezpłatnie badania mammograficzne dla mieszkanek Rzeszowa. Rusza kolejna edycja kampanii "Rak a Zdrowie"

RZESZÓW. Akcja rozpoczyna się 24.09.2020 r. i jest skierowana do mieszkanek Rzeszowa i całego powiatu rzeszowskiego w wieku 50-69 lat.

Reklama