Rzeszów - Wtorek, 22.04.2025
Reklama

W sobotę kilka ulic w Rzeszowie będzie zamkniętych

Dodano:

fot. Archiwum RESinet.pl
fot. Archiwum RESinet.pl
RZESZÓW. W sobotę w Rzeszowie odbędzie się impreza sportowa pn. „III Triathlon Rzeszów”, na który składają się trzy dyscypliny - pływanie, jazda rowerem i bieg. Ulice, przez które przebiegał będzie odcinek rowerowy, zostaną częściowo lub całkowicie zamknięte.

Rowerzyści przejadą ulicami Grabskiego, Strażacką, Kwiatkowskiego, Jana Pawła II, Budziwojską. Od godziny 11:00 do 15:00 całkowicie zamknięte dla ruchu zostaną następujące ulice i odcinki ulic:
  • ul. Grabskiego na odcinku od Żwirowni do ul. Kwiatkowskiego;
  • ul. Kwiatkowskiego od ul. Strażackiej do Jana Pawła II;
  • ul. Jana Pawła II cała;
  • ul. Budziwojska od ul. Jana Pawła II do ul. Podleśnej;
  • ul. Podleśna do administracyjnych granic Rzeszowa;
  • ul. Strażacka od ul. Kwiatkowskiego do ul. Granicznej.
Policjanci z wydziału ruchu drogowego rzeszowskiej komendy oraz służby organizatora będą nadzorować trasę oraz przylegające do niej skrzyżowania.

Proponowane objazdy: dojazd od Tyczyna w kierunku Boguchwała przez Hermanowa, Lubenię i Zarzecze lub ulicą Sikorskiego przez centrum miasta. 

Objazdy autobusów

Zarząd Transportu Miejskiego wprowadza zmiany w trasach kilku linii autobusowych.
Od godz. 11:00  do godz. ok 15:00 na liniach nr 12, 31 oraz 37 będą obowiązywały objazdy. Zobacz jak pojadą autobusy ww. linii:
 
Reklama
Linia nr 12:
  • w kierunku Budziwojskiej/Siedlisk: do Powst. Warszawy stadion 06 trasą bez zmian, następnie Powst. Warszawy Dom Studenta 08, gdzie zakończy kurs (dotyczy kursów o godz. 10:00; 11:00; 12:00; 13:00 i 14:00);
  • w kierunku Trembeckiego: od Powst. Warszawy zapora 07 trasą bez zmian (dotyczy kursów o godz. 11:00; 12:00; 13:00; 14:00 i 15:00);
 
Linia nr 31:
  • w kierunku Sikorskiego: do Podwisłocze domki 01 trasą bez zmian, następnie Powst. Warszawy, Sikorskiego, Strażacka, Miła i dalej trasą bez zmian (dotyczy kursów o godz. 11:32 i 13:27);
  • w kierunku Lubelskiej: do Miła / Strażacka 01 trasą bez zmian, następnie Strażacka, Sikorskiego, Powst. Warszawy, Podwisłocze i dalej trasą bez zmian (dotyczy kursów o godz. 12:25 i 14:15);
 
Linia nr 37:
  • w kierunku Hermanowej: do Sikorskiego 18 trasą bez zmian, następnie Sikorskiego pętla 20, gdzie zakończy kurs (dotyczy kursów o godz. 10:11; 11:22; 12:52 i 13:42);
  • w kierunku Trembeckiego: od Sikorskiego pętla 20, następnie Sikorskiego granica 15 i dalej trasą bez zmian (dotyczy kursów o godz. 11:32; 12:32; 14:02 i 15:02);

Na trasach objazdów obowiązują wszystkie przystanki.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Pozwolenie na budowę PCLA jest już prawomocne

RZESZÓW. Budowa Podkarpackiego Centrum Lekkiej Atletyki może ruszać pełną parą. 16 kwietnia 2025 oficjalnie uzyskano prawomocne zamienne pozwolenie na budowę obiektu.

Rzeszów

Turniej Amp Futbol na Stadionie Miejskim

RZESZÓW. Po inauguracyjnej rundzie w Poznaniu drugim przystankiem PZU Amp Futbol Ekstraklasy 2025 będzie Rzeszów. I choć Stal była już organizatorem trzech turniejów, dopiero teraz ugości wszystkich naprawdę u siebie - na...

Rzeszów

Szkoła przy ul. Orzeszkowej będzie rozbudowana. Powstanie m.in. hala sportowa

RZESZÓW. We wtorek w rzeszowskim ratuszu podpisano umowę na rozbudowę i modernizację IX Liceum Ogólnokształcące. Zadanie wykona wyłoniona w przetargu firma Adamietz sp. z o.o. Wartość inwestycji to prawie 28 mln zł.

Rzeszów

Meleksy podwiozą odwiedzających na groby bliskich na cmentarzu Wilkowyja

RZESZÓW. Z myślą, przede wszystkim o osobach starszych, po cmentarzu komunalnym Wilkowyja będą „kursowały” bezpłatne meleksy, które podwiozą odwiedzających bliżej grobów swoich bliskich. Na razie tylko testowo i tylko w jeden dzień.

Rzeszów

Jak będą czynne Punkty Obsługi Mieszkańców w okresie świątecznym?

RZESZÓW. Jeśli zamierzacie w okresie świątecznym załatwiać jakieś sprawy urzędowe w Punktach Obsługi Mieszkańców Urzędu Miasta Rzeszowa, znajdujących się w galeriach handlowych, sprawdźcie jak będą działać.

Rzeszów

Innowacyjny sprzęt do badań genetycznych w Podkarpackim Centrum Chorób Płuc

RZESZÓW. Na wyposażeniu Klinicznego Zakładu Diagnostyki Laboratoryjnej Podkarpackiego Centrum Chorób Płuc w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym im. Fryderyka Chopina w Rzeszowie pojawił się innowacyjny sprzęt do badań genetycznych.

Rzeszów

Budowa Wisłokostrady idzie pełną parą

RZESZÓW. Prace przy realizacji jednej z największych inwestycji drogowych ostatnich lat w Rzeszowie idą pełną parą. Nie wykluczone, że budowę Wisłokostrady uda się zakończyć jeszcze w tym roku.

Reklama