Rzeszów - Niedziela, 23.02.2025
Reklama

W pierwszy weekend sierpnia utrudnienia w ruchu na ulicach Rzeszowa

Dodano: /

Zdjęcie ze strony pielgrzymka.rzeszow.pl
Zdjęcie ze strony pielgrzymka.rzeszow.pl

RZESZÓW. W najbliższy weekend, w związku z dwoma wydarzeniami, które odbędą się w centrum Rzeszowa, mogą wystąpić utrudnienia w ruchu oraz opóźnienia w kursowaniu autobusów MPK.

W piątek, 2 sierpnia 2024 r. w stolicy Podkarpacia odbędzie się kolejna edycja Rzeszów BIKE Festival. Wydarzenie rozpocznie się na rzeszowskim Rynku Nocną Paradą Rowerową, która przejedzie przez miasto. W związku z tym w godz. 20:30 – 21:30 mogą wystąpić utrudnienia w ruchu drogowym w ciągu ulic: Lisa Kuli, Al. Cieplińskiego, Al. Piłsudskiego, Al. Rejtana, Kopisto, Kilara, Hetmańskiej.

Z kolei w niedzielę, 4 sierpnia z Rzeszowa wyruszy 47. Rzeszowska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę, która rozpocznie się o godz. 6.30 na Placu Farnym. Wymarsz uczestników zaplanowano ok. godz. 8:00. Przejdą ulicami: Al. Cieplińskiego, ul. Marszałkowską, ul. Warszawską i Myśliwską. W trakcie przemarszu mogą wystąpić czasowe utrudnienia w ruchu oraz opóźnienia w kursowaniu autobusów komunikacji miejskiej.



Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

W ogrodzie kieszonkowym na os. Nowe Miasto montują ogromne urządzenie zabawowe

RZESZÓW. W nowopowstającym parku kieszonkowym na osiedlu Nowe Miasto, trwa montaż sporych rozmiarów urządzenia zabawowego, które transportowane było z zagranicy. To ostatni etap prac przewidzianych do realizacji w ramach tej zielonej inwestycji.

Rzeszów

W marcu rozpocznie się odbetonowywanie części Rzeszowa

RZESZÓW. W ramach odbetonowywania stolicy Podkarpacia, przebudowane zostaną cztery przestrzenie pomiędzy blokami mieszkalnymi. Powstanie też kilkadziesiąt ogrodów deszczowych, duży park kieszonkowy, a przy dziewięciu szkołach asfaltowe boiska zostaną zastąpione trawiastymi.

Rzeszów

Rusza bezpośrednie połączenie kolejowe Rzeszowa z Bieszczadami

RZESZÓW. W sobotę, 22 lutego z dworca kolejowego w Rzeszowie, wyruszy pierwszy, bezpośredni pociąg do Ustrzyk Dolnych.

Rzeszów

Zatrucie czadem w Budach Głogowskich. Cztery osoby, w tym troje dzieci w szpitalu

BUDY GŁOGOWSKIE. Troje dzieci i jedna osoba dorosła trafiły do szpitala z objawami zatrucia czadem. Strażacy apelują o regularne przeglądy urządzeń grzewczych i stosowanie czujników tlenku węgla.

Rzeszów

Pierwsze w tym roku spotkanie Prezydenta Rzeszowa z mieszkańcami

RZESZÓW. Wracają spotkania Prezydenta Rzeszowa z mieszkańcami. Pierwsze z nich odbędzie z przedstawicielami osiedli: Dąbrowskiego, Piastów i Grota Roweckiego.

Rzeszów

Tak będzie wyglądało Podkarpackie Centrum Lekkiej Atletyki [WIZUALIZACJE]

RZESZÓW. Ratusz udostępnił wizualizacje nowego stadionu, który powstanie przy ul. Wyspiańskiego w Rzeszowie.

Rzeszów

Stadion na os. Budziwój w przebudowie. Są już fundamenty nowego budynku klubowego [ZDJĘCIA]

RZESZÓW. Trwa modernizacja stadionu Grunwald Budziwój. Ratusz zapewnia, że prace idą w dobrym tempie. - Gotowe są już m.in. fundamenty nowego budynku klubowego, rozpoczęło się murowanie ścian – informuje Artur Gernand z...

Reklama