Rzeszów - Wtorek, 01.04.2025
Reklama

Uwaga kierowcy! W piątek utrudnienia w ruchu w rejonie mostu Karpackiego

Dodano:

fot. Archiwum RESinet.pl
fot. Archiwum RESinet.pl
RZESZÓW. Kolejne utrudnienia w związku z budową kładek rowerowych w Rzeszowie. Tym razem wyłączony zostanie pas ruchu w rejonie mostu Karpackiego.

W związku z pracami przy budowie kładki rowerowej przy moście Karpackim, w piątek (14 maja) na al. Powstańców Warszawy mogą wystąpić utrudnienia w ruchu. Czasowo zamknięty zostanie skrajny pas ruchu na odcinku od skrzyżowania z ul. Podwisłocze do zapory.

Utrudnienia wystąpią w godz. 9:00 – 14:00. W tym czasie będzie trwał rozładunek konstrukcji kładki rowerowej. Konstrukcja w najbliższych dniach będzie montowana przy moście Karpackim.

W Rzeszowie trwa budowa trzech kładek rowerowych. Powstają one przy mostach: Lwowskim, Narutowicza i Karpackim (zapora). Łączny koszt budowy kładek to ponad 11 mln zł. Kładki mają być gotowe latem 2021 roku. Inwestycja jest dofinansowana ze środków unijnych.



 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Centrum Medyczne Medyk dołącza do 27. Finału WOŚP. Będą m.in. kursy pierwszej pomocy

RZESZÓW. Seniorzy będą mogli skorzystać z porad na temat zdrowia.

Rzeszów

Oto najlepsze szkoły średnie w Rzeszowie wg rankingu „Perpektywy”

RZESZÓW. Uroczyste ogłoszenie wyników 21. Rankingu Liceów i Techników Perspektywy 2019 odbyło się 10 stycznia

Rzeszów

Wypadek na ul. Krakowskiej. 58-latka trafiła do szpitala

RZESZÓW. Do wypadku doszło ok. godziny 7.40 na ul. Krakowskiej.

Rzeszów

W poniedziałek przed Urzędem Wojewódzkim protest przeciwko rzezi dzików

RZESZÓW. Rzeź ma mieć charakter polowań zbiorowych, które rozpoczną się 12 stycznia.

Rzeszów

W poniedziałek sesja nadzwyczajna. Będą 90- i 180-dniowe bilety w komunikacji miejskiej?

RZESZÓW. W poniedziałek odbędzie się nadzwyczajna sesja Rady Miasta.

Rzeszów

W szpitalu przy ul. Lwowskiej powstanie Centrum Interwencyjnego Leczenia Udarów Mózgu

RZESZÓW. Przetarg dotyczy opracowania dokumentacji projektowo-kosztorysowej.

Reklama