Rzeszów - Środa, 16.04.2025
Reklama

Uszkodził 17 samochodów na Nowym Mieście. Usłyszał 3 zarzuty

Dodano: /

fot. KMP w Rzeszowie
fot. KMP w Rzeszowie

RZESZÓW. 3 zarzuty usłyszał 33-letni mieszkaniec Rzeszowa, który uszkodził 17 samochodów zaparkowanych na kilku parkingach na osiedlu Nowe Miasto. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Na początku marca rzeszowscy policjanci otrzymali zgłoszenie o uszkodzeniu kilkunastu aut stojących na parkingu sklepu meblowego Agata Meble przy al. Powstańców Warszawy.

Skierowani na miejsce zdarzenia funkcjonariusze potwierdzili, że kilkanaście pojazdów ma uszkodzone zderzaki oraz klapy bagażnika. Niektóre miały poobrywane lusterka, inne powyrywane tablice rejestracyjne.

Policyjni technicy przeprowadzili oględziny uszkodzonych pojazdów oraz ślady mogące pomóc w identyfikacji sprawcy uszkodzeń.

Po kilku dniach, policjantom udało się ustalić podejrzanego. To 33 letni mieszkaniec Rzeszowa. Okazało się, że łącznie uszkodził 17 aut zaparkowanych na trzech różnych parkingach na Nowym Mieście. W środę mężczyzna został zatrzymany i przesłuchany. Przyznał się do winy i przeprosił za swoje zachowanie.

33-letni mieszkaniec Rzeszowa usłyszał trzy zarzuty. Wszystkie dotyczyły umyślnego uszkodzenia mienia. Policjanci, na poczet przyszłej kary, zabezpieczyli od niego pieniądze w kwocie 6 tysięcy złotych. O jego dalszym losie zadecyduje sąd. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.


Źródło: KMP w Rzeszowie
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

W sobotę w Rzeszowie msza w intencji Pawła Adamowicza

RZESZÓW. Mszę w intencji śp. Pawła Adamowicza odbędzie się 19 stycznia br. w Katedrze Rzeszowskiej.

Rzeszów

Trwają poszukiwania 25-latka z Rzeszowa. Od 26 listopada nie ma z nim kontaktu

RZESZÓW. Zaginiony w dniu 26 listopada 2018 r. około godz. 12 wyszedł z mieszkania, nie informując domowników dokąd się udaje.

Rzeszów

Podkarpackie Centrum Nauki „Łukasiewicz” za 16 mln euro. Powstanie do 2022 roku [WIZUALIZACJE]

RZESZÓW. Ma być energooszczędny i dostosowany do architektury budynku G2A Areny.

Rzeszów

„Największe serce świata” dla Pawła Adamowicza. Dzisiaj o 20.00 na rzeszowskim Rynku

RZESZÓW. W ramach akcji „Największe serce świata” wszyscy chętni mogą przyjść w środę(16.01.2019 r.) o godz. 20.00 na rzeszowski Rynek.

Rzeszów

Tadeusz Ferenc ogłasza żałobę. Przełożono uroczystości z okazji 665-lecia lokacji Rzeszowa

RZESZÓW. Prezydent Rzeszowa Tadeusz Ferenc ogłosił czwartek i piątek (17 i 18 stycznia) dniami żałoby.

Rzeszów

Na Dworzysku pojawiła się nowa firma

RZESZÓW. Vissavi ma 16 sklepów firmowych w największych miastach Polski, m.in. w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Krakowie i Rzeszowie.

Rzeszów

Tadeusz Ferenc pojedzie na pogrzeb prezydenta Gdańska. W Ratuszu wystawią księgę kondolencyjną

RZESZÓW. „To jest trudne do wyobrażenia, to się nigdy nie powinno zdarzyć” – czytamy w liście kondolencyjnym do żony.

Rzeszów

Rada Miasta Rzeszowa ma dwie nowe radne

RZESZÓW. Nowymi członkiniami Rady Miasta Rzeszowa zostały Danuta Szyszka i Krystyna Stachowska.

Reklama