Rzeszów - Poniedziałek, 28.04.2025
Reklama

Tragiczny pożar w Wysokiej Głogowskiej. Nie żyje 70-letni mężczyzna

Dodano:

fot. KMP Rzeszów
fot. KMP Rzeszów
RZESZÓW. 70-letni mężczyzna zginął w pożarze drewnianego domu, do którego doszło wczoraj wieczorem w miejscowości Wysoka Głogowska w powiecie rzeszowskim. Trwa wyjaśnianie przyczyn pożaru.

Zgłoszenie o pożarze policjanci otrzymali około godz. 19.30. Na miejscu akcję gaśniczą prowadziły już jednostki ochotniczej i państwowej straży pożarnej. W trakcie działań strażacy ujawnili w budynku zwłoki mieszkającego tam 70-letniego mężczyzny. W domu znajdował się piec grzewczy typu koza, który mógł być przyczyną pożaru. Na chwilę obecną służby wykluczają udział osób trzecich.

Decyzją prokuratora ciało 70-latka zabezpieczono do dalszych badań.

Okoliczności tego tragicznego zdarzenia są w trakcie wyjaśniania. We wtorek na miejscu zostaną przeprowadzone oględziny z udziałem biegłego z zakresu pożarnictwa, który ustali przyczynę pożaru.

 
Źródło: KMP Rzeszów
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

W Rzeszowie będą kręcić zdjęcia do nowego filmu Łukasza Roga

RZESZÓW. Film zatytułowany Rage of Stars" ma być ogromnym przedsięwzięciem, z międzynarodową obsadą i kilkumilionowym budżetem. 

Rzeszów

Zakończono budowę nowego boiska na osiedlu Przybyszówka

RZESZÓW. Trawiaste, ogólnodostępne boisko powstało przy ul. Stadionowej w Rzeszowie.

Rzeszów

Ruszają Igrzyska Europejskie 2023. Rzeszów będzie gościł skoczków do wody

RZESZÓW. W czwartek 22 czerwca na pływalni przy ul. Matuszczaka rozpoczną się zmagania uczestników tegorocznych Igrzysk Europejskich. Rzeszowski obiekt będzie gościł skoczków do wody.

Rzeszów

"Atrakcje na wakacje" w Rzeszowie. Aż 350 wydarzeń w sezonie letnim

RZESZÓW. Poznaliśmy szczegóły wakacyjnej oferty wydarzeń kulturalnych, rozrywkowych i sportowych w Rzeszowie w ramach akcji „Atrakcje na wakacje”. W tym roku przygotowano aż 350 propozycji dla mieszkańców i turystów.

Rzeszów

Zderzenie czterech samochodów w centrum Rzeszowa. Dwie osoby ranne

RZESZÓW. Sprawczyni wypadku była pijana, miała ponad 3 promile alkoholu w organizmie.

Rzeszów

Połączenie ulic Warszawskiej i Krakowskiej. Ruszył przetarg na opracowanie PFU

RZESZÓW. Otwarcie ofert zostało zaplanowane na 17 lipca. Latem tego roku wykonawca ma zostać wybrany.

Rzeszów

ZTM wymienia biletomaty w 20 autobusach

RZESZÓW. Zarząd Transportu Miejskiego w Rzeszowie rozpoczął wymianę czytników w kilkudziesięciu biletomatach znajdujących się w autobusach.

Rzeszów

Miasto przyznało stypendia najzdolniejszym młodym artystom

RZESZÓW. 48 młodych artystów otrzymało stypendia Prezydenta Miasta Rzeszowa w zakresie twórczości artystycznej. Wyróżnienia wręczono podczas uroczystej gali w Teatrze Maska.

Reklama