Rzeszów - Poniedziałek, 24.02.2025
Reklama

Ryanair ogłosił letni rozkład lotów z Jasionki. 9 tras, w tym 1 nowość

Dodano: /

fot. Pixabay
fot. Pixabay

RZESZÓW/JASIONKA. 9 tras, w tym nowość – Malta i więcej lotów do popularnych europejskich destynacji: Londynu, Mediolanu i Zadaru – Ryanair ogłosił letni rozkład lotów z Jasionki.

7 lutego 2025 r. w terminalu pasażerskim portu lotniczego Rzeszów-Jasionka, odbyła się konferencja prasowa, podczas której największy przewoźnik z podrzeszowskiego lotniska przedstawił swoją ofertę na najbliższy sezon letni.

„Z ogromną radością ogłaszamy rekordowy letni rozkład lotów z Rzeszowa, w którym znalazła się fantastyczna nowość – słoneczna Malta. To kierunek, który z roku na rok zyskuje na popularności wśród polskich podróżnych, oferując malownicze plaże, lazurowe wody i niezwykłą atmosferę śródziemnomorskiej wyspy. Port Lotniczy Rzeszów-Jasionka wykazuje ogromny potencjał, a my jesteśmy dumni, że możemy wspierać jego rozwój, oferując jeszcze więcej tras i możliwości podróży dla mieszkańców regionu. Aby uczcić ogłoszenie naszego letniego rozkładu, Ryanair uruchamia specjalną promocję na bilety już od 224 PLN, dostępną wyłącznie na stronie ryanair.com przez kolejne trzy dni – poinformowała Alicja Wójcik-Gołębiowska, Country Manager Ryanair na region CEE & Baltics:

Jak zapowiedział irlandzki przewoźnik, w nadchodzącym sezonie mieszkańcy Podkarpacia zyskają jeszcze więcej możliwość podróżowania zarówno do popularnych wakacyjnych kurortów, jak i metropolii. Ryanair zwiększy liczbę lotów na popularnych trasach takich jak Londyn, Mediolan czy Zadar.

Adam Hamryszczak, Prezes Zarządu Portu Lotniczego Rzeszów-Jasionka im. Rodziny Ulmów:

Reklama

„Ryanair od kilku lat jest niekwestionowanym liderem w obsłudze pasażerów na naszym lotnisku. Zresztą wystarczy spojrzeć na TOP10 kierunków z Rzeszowa, gdzie aż pięć z nich obsługuje właśnie irlandzka linia, z którą prowadzimy rozmowy z sprawie dalszego rozwoju. W poprzednim roku hitem w naszym rozkładzie lotów była nowość Ryanaira, hiszpańskie Alicante. Obecnie przewoźnik postawił na Maltę, która jest taką perełką wśród najchętniej ostatnio wybieranych kierunków przez Polaków i jesteśmy przekonani, że ten wybór to będzie kolejny strzał w dziesiątkę.”

Z Jasionki na Maltę

Już 2 kwietnia wystartują loty na nowej trasie na Maltę. Rejsy będą odbywały się dwa razy w tygodniu – w środy i soboty. Malta, znana z krystalicznie czystych wód, spektakularnych klifów oraz bogatej historii, cieszy się rosnącą popularnością wśród polskich podróżnych. To idealne miejsce zarówno na relaksujące wakacje, jak i aktywny wypoczynek.



Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Nad Wisłokiem powstanie nowa ścieżka pieszo-rowerowa

RZESZÓW. Miasto planuje rozbudować sieć ścieżek rowerowych i terenów spacerowych nad rzeszowskim Wisłokiem. Nowy szlak powstanie na lewym brzegu rzeki.

Rzeszów

Nowy gmach Sądu Okręgowego ma powstać przy ul. Dołowej. Zamek na cele kultury

RZESZÓW. W ciągu trzech lat przy ul. Dołowej ma powstać nowy gmach Sądu Okręgowego. Obecna siedziba sądu, czyli Zamek Lubomirskich, zostanie przeznaczona na cele kultury.

Rzeszów

Rewitalizacja parku przy ul. Wieniawskiego na finiszu [ZDJĘCIA]

RZESZÓW. Prace przy odnowie parku na rzeszowskim osiedlu Zalesie dobiegają końca. - Inwestycja jest już praktycznie na finiszu, w marcu odbędzie się odbiór prac – informuje Artur Gernand z Kancelarii Prezydenta Rzeszowa.

Rzeszów

Ruszają spotkania Prezydenta Rzeszowa z mieszkańcami rzeszowskich osiedli

RZESZÓW. Prezydent Rzeszowa Konrad Fijołek rozpoczyna cykl spotkań obywatelskich pod hasłem „RzeszówToMY”. Pierwsze odbędzie się z mieszkańcami osiedli: Miłocin, Miłocin Św. Huberta i Pogwizdów Nowy. 

Rzeszów

Trwa rozbudowa skrzyżowania ulic Lwowskiej i Mieszka I w Rzeszowie [ZDJĘCIA]

RZESZÓW. Inwestycja o wartości ponad 5,5 mln zł ma być gotowa w sierpniu br. Zobaczcie zdjęcia z budowy.

Rzeszów

Nocne poszukiwania 34-latka z powiatu rzeszowskiego zakończone sukcesem

RZESZÓW. 30 policjantów oraz pies służbowy brało udział w całonocnych poszukiwaniach 34-letniego mieszkańca powiatu rzeszowskiego. Mężczyzna w sobotę wieczorem zgubił się w lesie i nie potrafił odnaleźć drogi do domu. 

Rzeszów

Dziecięcy Uniwersytet Techniczny. Rusza rekrutacja na semestr letni w Rzeszowie

RZESZÓW. Nabór potrwa do 27 lutego. Wszystkie zajęcia odbywają się stacjonarnie i są bezpłatne.

Rzeszów

Pieniądze na pomoc żywnościową dla najuboższych mieszkańców Rzeszowa

RZESZÓW. Miasto podpisało jubileuszową, dwudziestą już umowę z Podkarpackim Bankiem Żywności. Na pomoc żywnościową dla potrzebujących mieszkańców Rzeszowa przekazane zostało 50 tys. zł.  

Reklama