Rzeszów - Czwartek, 13.02.2025
Reklama

Rejs po Wisłoku i piknik na miejskiej plaży z Prezydentem Rzeszowa na licytacji WOŚP

Dodano: /

RZESZÓW. Prezydent Rzeszowa Konrad Fijołek wystawił dwie aukcje na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wylicytować można m.in. wspólny rejs po Wisłoku i piknik na terenie miejskiej plaży. - To co, spróbujemy pobić poprzednie rekordy w licytacjach WOŚP? Zapraszam do swoich dwóch aukcji – napisał w mediach społecznościowych Konrad Fijołek.

Prezydent Rzeszowa za pośrednictwem mediów społecznościowych, zachęca mieszkańców do udziału w swoich aukcjach na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wylicytować można:

  • rejs łodzią po Wisłoku i piknik na miejskiej plaży w towarzystwie Prezydenta Rzeszowa
    LINK: https://tiny.pl/b547gtmk
  • wyjątkową, rzeszowską bluzę studencką, łączącą lokalne slogany i uczelniany charakter, zaprojektowaną z myślą o studentach rzeszowskich uczelni i każdego, kto czuje się związany z miastem
    LINK: https://tiny.pl/bchy2y3k

Obydwie aukcje przygotował sztab WOŚP działający przy Centrum Młodzieży w Rzeszowie.


Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Sesja Rady Miasta bez udziału publiczności

RZESZÓW. Najbliższa sesja Rady Miasta odbędzie się na zmienionych zasadach. Media zostały poproszone o śledzenie jej przebiegu w Internecie.

Rzeszów

Miejski Zarząd Żłobków zamyka się przed petentami

RZESZÓW. Miejski Zarząd Żłobków nie obsługuje rekrutacji metodą face to face. Petenci są zobligowani do wybrania drogi elektronicznej.

Rzeszów

Urzędnicy zrobią zakupy dla osób starszych i samotnych objętych kwarantanną

RZESZÓW. Osoby starsze i samotne, które zostały objęte kwarantanną, mogą liczyć na pomoc pracowników Urzędu Miasta Rzeszowa w zrobieniu zakupów.

Rzeszów

Darmowa strefa płatnego parkowania w Rzeszowie do odwołania

RZESZÓW. Strefa płatnego parkowania w Rzeszowie z dniem dzisiejszym przestaje funkcjonować.

Rzeszów

Pijani kierowcy na ulicach Rzeszowa. Jeden wydmuchał 2,5 promila, a drugi miał ponad 3 promile

RZESZÓW. Dwóch pijanych kierowców ujawnili rzeszowscy policjanci. Jeden z nich wpadł podczas kontroli, natomiast w drugim przypadku doszło do obywatelskiego ujęcia.

Rzeszów

Konsultacje w sprawie zmiany granic miasta Rzeszowa

RZESZÓW. 19 marca 2020 r. rozpoczynają się konsultacje z mieszkańcami Rzeszowa w sprawie zmiany granic miasta Rzeszowa. Konsultacje będą trwały do 22 marca 2020 r.

Rzeszów

Od 18 marca zmiany w rozkładzie kilku głównych linii komunikacji miejskiej. Linia 53 zawieszona

RZESZÓW. Zarząd Transportu Miejskiego poinformował o zmianach w kursowaniu części linii autobusowych, jakie zaczną obowiązywać od 18 marca. 

Rzeszów

Rzeszowskie restauracje dowożą lekarzom "darmowe" jedzenie

RZESZÓW. Dzięki platformie organizującej zbiórki trzy organizacje postanowiły pomóc pracownikom służb medycznych w kraju, dostarczając im posiłki. W akcji udział biorą również restauracje i szpitale z Rzeszowa.

Reklama