Rzeszów - Czwartek, 06.03.2025
Reklama

Policjanci uratowali niedoszłego samobójcę

Dodano:

fot. KMP Rzeszów
fot. KMP Rzeszów
RZESZÓW. W wyniku interwencji rzeszowskich policjantów przed dokonaniem samobójstwa uratowany został młody mężczyzna.

Jak poinformowała rzeszowska policja, w nocy z soboty na niedzielę dotarła do nich informacja o młodym mężczyźnie, który może próbować popełnić samobójstwo. Zgłoszenie przekazali znajomi, zaniepokojeni jego stanem. Mężczyzną okazał się być 22-letni mieszkaniec województwa małopolskiego, który nagle wybiegł z samochodu na terenie Rzeszowa.

Policjanci po kilku minutach przeszukiwania terenu zauważyli wiszącego na barierce mężczyznę z założoną pętlą na szyi. Po oswobodzeniu go i ułożeniu w bezpiecznej pozycji, na miejsce zostało wezwane pogotowie ratunkowe. Przez cały czas 22-latek był przytomny. Mężczyzna został przewieziony do szpitala.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Mecz tenisa z prezydentem Rzeszowa w ramach WOŚP

RZESZÓW. Licytacja potrwa do 15 stycznia.

Rzeszów

Ponad 15 tys. osób uczestniczyło w 7. edycji Orszaku Trzech Króli w Rzeszowie

RZESZÓW. Do tegorocznej organizacji wydarzenia zaangażowano ok. 2 tys. osób.

Rzeszów

W Rzeszowie otwarto sztuczne lodowisko „Biały Orlik”

RZESZÓW. Lodowisko jest czynne 7 dni w tygodniu od 9 - 20.

Rzeszów

8 osób zatruło się czadem, wśród nich 4-letnie dziecko

PODKARPACIE. 8 osób trafiło do szpitala z objawami zatrucia tlenkiem węgla. Do groźnych zdarzeń doszło w czwartek, 3 grudnia w Stalowej Woli i w Rzeszowie.

Rzeszów

Poszukiwana 16-latka odnaleziona w Rzeszowie

Zakończyły się poszukiwania 16-letniej dziewczyny z Przeworska. Odnaleziono ją w Rzeszowie.

Reklama