Rzeszów - Wtorek, 22.04.2025
Reklama

Pierwsza na Podkarpaciu konferencja programistyczna poświęcona tematyce "Software Craftsmanship"

Dodano:

fot. Materiały prasowe
fot. Materiały prasowe
RZESZÓW. 25 maja w Hotelu Bristol Tradition & Luxury położnym w centrum rzeszowskiego rynku, odbędzie się największa na podkarpacku konferencja programistyczna poświęcona tematyce "Software Craftsmanship".

Podczas spotkania będzie można wysłuchać bardzo ciekawych, technologicznych prelekcji wygłoszonych m.in. przez Tomasza Nurkiewicza, Łukasza Szydło, Szymona Pobiega i Szymona Kuleca.

Swoją obecność potwierdziło już 260 osób, a przewidujemy ok.320. Wśród osób przybyłych będą, nie tylko znani i cenieni prelegenci ale przede wszystkim programiści i inni pracownicy IT oraz sympatycy naszego wydarzenia, są to ludzie nie tylko z Podkarpacia ale i z zagranicy czy z trójmiasta. Biorąc pod uwagę tak bogatą frekwencje jest to idealny moment na networking i promocje firmy. Na przybyłych czeka całodzienny catering i ogromna dawka wiedzy!
Reklama
Patronem Honorowym wydarzenie objął Prezydent Miasta Rzeszowa, Marszałek Województwa Podkarpackiego i Polska Agencja Kosmiczna. Głównym sponsorem wydarzenia jest firma Fabrity sp. z.o.o., pozostałymi Nexocode sp.z.o.o., Appliscale sp.z.o.o., PGS Software S.A., Urząd Miasta Rzeszowa i Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego.

Patronami Medialnymi są: TVP3 Rzeszów, Nowiny Gazeta Codzienna, Nowiny 24, FX Mag, Programista, ITDoTknow, Mój Rzeszów, Law Business Quality, Radio Via, Radio Centrum, Redakcja Resinet, Gazeta Bieszczadzka, Gospodarka Podkarpacka.

Bilety do zakupu: https://rzemiosloit.evenea.pl/?fbclid=IwAR2bb4-Dw5abNHCseyXZJtSY75VMsZv_2CNRH_Og2EZiAQHgnCuZdazdjMQ

Szczegóły na temat patronatu: www.rzemioslo.it
 

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Ruszył program grantowy #młodziwkultuRZE. Do zdobycia nawet 5000 zł na ciekawy projekt artystyczny

RZESZÓW. 7 października 2024 roku startuje nabór wniosków do programu grantowego „#młodziwkultuRZE”. Młodzi twórcy z Rzeszowa mogą otrzymać dofinansowanie w wysokości nawet 5000 zł na realizację swoich projektów kulturalnych. Wnioski będą przyjmowane...

Rzeszów

5 wypadków na drogach Rzeszowa i powiatu. Policja podsumowała miniony weekend

RZESZÓW. 5 wypadków, 5 osób rannych, 5 nietrzeźwych kierowców – to bilans minionego weekendu na drogach Rzeszowa i powiatu rzeszowskiego.

Rzeszów

Trwa rozbudowa Zespołu Szkół Elektronicznych w Rzeszowie [ZDJĘCIA]

RZESZÓW. Szkoła przy ul. Hetmańskiej powiększy się o nową część, w której znajdą się pracownie do nauki przedmiotów technicznych i ogólnokształcące.

Rzeszów

W Stobiernej pijany kierowca tira wjechał w dwa samochody i uciekł

RZESZÓW. Trzy lata więzienia grozi kierowcy ciężarowej scanii, który będąc pod wpływem alkoholu, doprowadził do zderzenia z dwoma pojazdami, a następnie odjechał w miejsca zdarzenia.

Rzeszów

Jesienna zbiórka odpadów niebezpiecznych w Rzeszowie [HARMONOGRAM]

RZESZÓW. Samochody MPGK zaparkują w kilkunastu punktach miasta. Mieszkańcy będą mogli bezpłatnie oddać m.in. zużyte baterie, opakowania po farbach i lakierach, żarówki czy środki ochrony roślin.

Rzeszów

Policyjna eskorta rodzącej kobiety do szpitala w Rzeszowie

RZESZÓW. Policjanci z Sokołowa Małopolskiego podjęli niecodzienną interwencję. Eskortowali do rzeszowskiego szpitala rodząca kobietę. Dzięki pomocy funkcjonariuszy, przyszła mama szybko i bezpiecznie dotarła na miejsce.

Rzeszów

Mini-park na os. Pobitno otrzymał nazwę „Bielefeld”

RZESZÓW. „Ogród kieszonkowy Bielefeld” – tak oficjalnie nazywa się teraz mini park przy ul. Kurpiowskiej na rzeszowskim osiedlu Pobitno.

Pola Nadziei

Zasadzą żonkile, aby pomóc podopiecznym Fundacji Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci

RZESZÓW. Już po raz piąty Fundacja Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci bierze udział ogólnopolskiej inicjatywie „Pola Nadziei”. Inauguracja tegorocznej akcji odbędzie się 9 października w Parku Papieskim.

Reklama