Rzeszów - Piątek, 18.04.2025
Reklama

Pierwsza na Podkarpaciu konferencja programistyczna poświęcona tematyce "Software Craftsmanship"

Dodano:

fot. Materiały prasowe
fot. Materiały prasowe
RZESZÓW. 25 maja w Hotelu Bristol Tradition & Luxury położnym w centrum rzeszowskiego rynku, odbędzie się największa na podkarpacku konferencja programistyczna poświęcona tematyce "Software Craftsmanship".

Podczas spotkania będzie można wysłuchać bardzo ciekawych, technologicznych prelekcji wygłoszonych m.in. przez Tomasza Nurkiewicza, Łukasza Szydło, Szymona Pobiega i Szymona Kuleca.

Swoją obecność potwierdziło już 260 osób, a przewidujemy ok.320. Wśród osób przybyłych będą, nie tylko znani i cenieni prelegenci ale przede wszystkim programiści i inni pracownicy IT oraz sympatycy naszego wydarzenia, są to ludzie nie tylko z Podkarpacia ale i z zagranicy czy z trójmiasta. Biorąc pod uwagę tak bogatą frekwencje jest to idealny moment na networking i promocje firmy. Na przybyłych czeka całodzienny catering i ogromna dawka wiedzy!
Reklama
Patronem Honorowym wydarzenie objął Prezydent Miasta Rzeszowa, Marszałek Województwa Podkarpackiego i Polska Agencja Kosmiczna. Głównym sponsorem wydarzenia jest firma Fabrity sp. z.o.o., pozostałymi Nexocode sp.z.o.o., Appliscale sp.z.o.o., PGS Software S.A., Urząd Miasta Rzeszowa i Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego.

Patronami Medialnymi są: TVP3 Rzeszów, Nowiny Gazeta Codzienna, Nowiny 24, FX Mag, Programista, ITDoTknow, Mój Rzeszów, Law Business Quality, Radio Via, Radio Centrum, Redakcja Resinet, Gazeta Bieszczadzka, Gospodarka Podkarpacka.

Bilety do zakupu: https://rzemiosloit.evenea.pl/?fbclid=IwAR2bb4-Dw5abNHCseyXZJtSY75VMsZv_2CNRH_Og2EZiAQHgnCuZdazdjMQ

Szczegóły na temat patronatu: www.rzemioslo.it
 

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Szkoła przy ul. Orzeszkowej będzie rozbudowana. Powstanie m.in. hala sportowa

RZESZÓW. We wtorek w rzeszowskim ratuszu podpisano umowę na rozbudowę i modernizację IX Liceum Ogólnokształcące. Zadanie wykona wyłoniona w przetargu firma Adamietz sp. z o.o. Wartość inwestycji to prawie 28 mln zł.

Rzeszów

Meleksy podwiozą odwiedzających na groby bliskich na cmentarzu Wilkowyja

RZESZÓW. Z myślą, przede wszystkim o osobach starszych, po cmentarzu komunalnym Wilkowyja będą „kursowały” bezpłatne meleksy, które podwiozą odwiedzających bliżej grobów swoich bliskich. Na razie tylko testowo i tylko w jeden dzień.

Rzeszów

Jak będą czynne Punkty Obsługi Mieszkańców w okresie świątecznym?

RZESZÓW. Jeśli zamierzacie w okresie świątecznym załatwiać jakieś sprawy urzędowe w Punktach Obsługi Mieszkańców Urzędu Miasta Rzeszowa, znajdujących się w galeriach handlowych, sprawdźcie jak będą działać.

Rzeszów

Innowacyjny sprzęt do badań genetycznych w Podkarpackim Centrum Chorób Płuc

RZESZÓW. Na wyposażeniu Klinicznego Zakładu Diagnostyki Laboratoryjnej Podkarpackiego Centrum Chorób Płuc w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym im. Fryderyka Chopina w Rzeszowie pojawił się innowacyjny sprzęt do badań genetycznych.

Rzeszów

Budowa Wisłokostrady idzie pełną parą

RZESZÓW. Prace przy realizacji jednej z największych inwestycji drogowych ostatnich lat w Rzeszowie idą pełną parą. Nie wykluczone, że budowę Wisłokostrady uda się zakończyć jeszcze w tym roku.

Rzeszów

Wzrosły ceny mieszkań w Rzeszowie. Ile zapłacimy za metr kwadratowy?

RZESZÓW. Od początku roku ceny nowych mieszkań w stolicy Podkarpacia wzrosły o 2 % - tak wynika z danych platformy BIG DATA RynekPierwotny.pl.

Rzeszów

W powiecie rzeszowskim otwarto dwa nowe mosty

W Rudnej Małej pod Rzeszowem odbudowano dwa mosty drogowe, znajdujące się w ciągu drogi powiatowej Nr 1377R.

Reklama