Rzeszów - Sobota, 22.02.2025
Reklama

Osiem kierunków w zimowym rozkładzie lotów z Rzeszowa

Dodano:

fot. Materiały prasowe
fot. Materiały prasowe
RZESZÓW. W weekend w Porcie Lotniczym Rzeszów-Jasionka zaczął obowiązywać zimowy rozkład lotów. Trzy linie lotnicze oferują osiem kierunków. Od 6 listopada nowy przewoźnik WizzAir połączy Rzeszów z holenderskim Eindhoven.

Najwięcej połączeń z Rzeszowa oferuje Ryanair. Korzystając z jego Boeingów 737-800 możemy wybrać się w podróż do Londynu – na lotniska Stansted (poniedziałek, środa, piątek, niedziela) i Luton (wtorek i sobota). Dwa razy w tygodniu można polecieć do East Midlands (piątek i niedziela), Bristolu (poniedziałek i piątek), Manchesteru (środa i niedziela) oraz Dublina (wtorek i sobota).

Z kolei LOT oferuje codzienne połączenia z Warszawą – rejsy realizowane są dwa lub trzy razy dziennie.

Od 6 listopada dwa razy w tygodniu pomiędzy Rzeszowem a holenderskim Eindhoven będą latać Airbusy WizzAira. W listopadzie loty będą realizowane w poniedziałki i piątki, a od grudnia we wtorki i soboty. Samolot na lotnisku w Rzeszowie będzie lądował o 11:05, a startował o 11:35.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

W ogrodzie kieszonkowym na os. Nowe Miasto montują ogromne urządzenie zabawowe

RZESZÓW. W nowopowstającym parku kieszonkowym na osiedlu Nowe Miasto, trwa montaż sporych rozmiarów urządzenia zabawowego, które transportowane było z zagranicy. To ostatni etap prac przewidzianych do realizacji w ramach tej zielonej inwestycji.

Rzeszów

W marcu rozpocznie się odbetonowywanie części Rzeszowa

RZESZÓW. W ramach odbetonowywania stolicy Podkarpacia, przebudowane zostaną cztery przestrzenie pomiędzy blokami mieszkalnymi. Powstanie też kilkadziesiąt ogrodów deszczowych, duży park kieszonkowy, a przy dziewięciu szkołach asfaltowe boiska zostaną zastąpione trawiastymi.

Rzeszów

Rusza bezpośrednie połączenie kolejowe Rzeszowa z Bieszczadami

RZESZÓW. W sobotę, 22 lutego z dworca kolejowego w Rzeszowie, wyruszy pierwszy, bezpośredni pociąg do Ustrzyk Dolnych.

Rzeszów

Zatrucie czadem w Budach Głogowskich. Cztery osoby, w tym troje dzieci w szpitalu

BUDY GŁOGOWSKIE. Troje dzieci i jedna osoba dorosła trafiły do szpitala z objawami zatrucia czadem. Strażacy apelują o regularne przeglądy urządzeń grzewczych i stosowanie czujników tlenku węgla.

Rzeszów

Pierwsze w tym roku spotkanie Prezydenta Rzeszowa z mieszkańcami

RZESZÓW. Wracają spotkania Prezydenta Rzeszowa z mieszkańcami. Pierwsze z nich odbędzie z przedstawicielami osiedli: Dąbrowskiego, Piastów i Grota Roweckiego.

Rzeszów

Tak będzie wyglądało Podkarpackie Centrum Lekkiej Atletyki [WIZUALIZACJE]

RZESZÓW. Ratusz udostępnił wizualizacje nowego stadionu, który powstanie przy ul. Wyspiańskiego w Rzeszowie.

Rzeszów

Stadion na os. Budziwój w przebudowie. Są już fundamenty nowego budynku klubowego [ZDJĘCIA]

RZESZÓW. Trwa modernizacja stadionu Grunwald Budziwój. Ratusz zapewnia, że prace idą w dobrym tempie. - Gotowe są już m.in. fundamenty nowego budynku klubowego, rozpoczęło się murowanie ścian – informuje Artur Gernand z...

Reklama