Rzeszów - Wtorek, 29.04.2025
Reklama

Najpierw wielkie sprzątanie brzegu Wisłoka, potem festiwal reggae

Dodano:

fot. RDK
fot. RDK
RZESZÓW. Już w sobotę 4 września 2021 roku na rzeszowskich Bulwarach odbędzie się 6. edycja festiwalu „Reggae nad Wisłokiem”. Dzień wcześniej organizatorzy wraz z partnerami wydarzenia, będą sprzątać brzeg rzeszowskiego zalewu.

Tegoroczna edycja ogólnopolskiego Festiwalu „Reggae nad Wisłokiem” po raz pierwszy realizowana jest pod przewodnim hasłem „Reggae dla Klimatu”. Jamajskim rytmom oraz wspaniałej zabawie na rzeszowskich Bulwarach towarzyszyć będzie szereg działań proekologicznych. Jednym z nich będzie poprzedzająca festiwal miejska akcja sprzątania Zalewu Rzeszowskiego, która odbędzie się w piątek 3 września 2021 roku.

W akcji sprzątania mogą wziąc udział wszyscy chętni "którym leży na sercu piękno i czystość miasta Rzeszowa". Organizatorzy zapewniają potrzebne rękawiczki oraz worki na śmieci. Dodatkowo, pierwszych 20 osób, które zgłoszą się na miejscu akcji sprzątania otrzymają kupony upoważniające do odbioru festiwalowych.
Reklama
Spotkanie uczestników akcji oraz wszystkich chcących się w nią włączyć mieszkańców Rzeszowa nastąpi o godzinie 16:00 na placu przy przystani na Lisiej Górze (miejsce rozpoczęcia akcji: https://goo.gl/maps/V7tMjS35roaYicXG7).

 Inicjatywę Rzeszowskiego Domu Kultury wspierają: Stowarzyszenie EKOSKOP, Harcerski Klub Ekologiczny 21, Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej oraz Z Wędkarskiego Pudełka.
 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Dwójka mężczyzn jednego wieczoru dokonała trzech napadów na właścicieli aut

RZESZÓW. Cała akcja zaczęła się wczoraj przy ul. Ofiar Katynia około godziny 20.00.

Rzeszów

Podział mandatów sejmowych w okręgu rzeszowskim. Buczak, Szlachta, Gawlik i Wróblewska poza Sejmem?

RZESZÓW, PODKARPACIE. Wyniki podawane są na podstawie wyliczeń naszej redakcji.

Rzeszów

27-latek, raniony nożem na ul. Jagiellońskiej, zmarł w sobotę rano

RZESZÓW. Do zdarzenia doszło w środę wieczorem na ul. Jagiellońskiej w Rzeszowie.

Rzeszów

Wyniki wyborów do Sejmu RP. Jak głosowano w Rzeszowie?

RZESZÓW. Łącznie w Rzeszowie oddano 98 754 głosów.

Rzeszów

Zatrzymano mężczyznę, który uciekł z miejsca wypadku na ul. Dąbrowskiego

RZESZÓW. Do wypadku doszło w środę około godz. 22.40.

Rzeszów

Stal Rzeszów wydaje oświadczenie ws. „bulwersujących rasistowskich zachowań wobec naszego zawodnika”

RZESZÓW. Do incydentów doszło w meczu z DAP Dębica i Resovią Rzeszów.

Rzeszów

Podczas Kongresu TSLA EXPO - Rzeszów 2019 dyskutowano, jak sprostać wyzwaniom przyszłości

- Nie rozkładamy rąk – przekonywał w czwartek Rafał Weber, sekretarz stanu w Ministerstwie Infrastruktury w panelu otwierającym Kongres TSLA EXPO – Rzeszów 2019 w G2A Arenie w Jasionce k. Rzeszowa.

Rzeszów

60 nowych autobusów przyjedzie do Rzeszowa. Wykonaniem zamówienia zajmie się Autosan

RZESZÓW. Pierwsze autobusy przyjadą do Rzeszowa w drugiej połowie 2020 r.

Reklama