Rzeszów - Sobota, 01.03.2025
Reklama

Na ul. Grabskiego uszkodził 4 pojazdy i odjechał. Miał ponad 3 promile

Dodano: /

fot. KMP w Rzeszowie
fot. KMP w Rzeszowie

RZESZÓW. We wtorek, rzeszowscy policjanci wyeliminowali z ruchu dwóch nietrzeźwych kierowców. Jeden z nich uszkodził cztery pojazdy zaparkowane przy ul. Grabskiego. Jak się okazało, miał ponad 3 promile alkoholu.

We wtorek około godz. 18.30, dyżurny miejskiej komendy otrzymał zgłoszenie o uszkodzeniu kilku pojazdów zaparkowanych na ulicy Grabskiego. Z informacji wynikało, że sprawca odjechał z miejsca zdarzenia. Wysłani na miejsce policjanci, w oparciu o informacje przekazane przez świadków ustalili przebieg zdarzenia i rozpoczęli poszukiwania podejrzanego.

W krótkim czasie udało im się ustalić, że związek ze sprawą ma 56-letni mieszkaniec powiatu rzeszowskiego. Policjanci sprawdzili jego stan trzeźwości. Mężczyzna był pijany, a badanie alkomatem wykazało ponad 3 promile alkoholu w organizmie.

Nieodpowiedzialny 56-latek stracił uprawnienia do kierowania. Za swoje czyny, grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

Tego samego dnia, w Stobiernej policjanci zatrzymali jeszcze innego pijanego kierowcę. To 41-letni mieszkaniec powiatu krakowskiego. Alkomat wskazał w jego organizmie blisko 2 promile alkohol. Mężczyzna noc spędził w izbie wytrzeźwień, a seat, którym kierował został zabezpieczony.


Źródło: KMP w Rzeszowie
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

IMGW zapowiada burze z gradem, m.in. w Rzeszowie

RZESZÓW. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej ostrzega przed burzami z gradem.

Rzeszów

Póki co miasto nie dopłaci do zbiorników na deszczówkę

RZESZÓW. Projekt uchwały radnych Prawa i Sprawiedliwości został skierowany do komisji.

Rzeszów

26-latek zniszczył samochód. Zatrzymał go policjant po służbie

RZESZÓW. Do zdarzenia doszło w niedzielę rano na osiedlu Nowe Miasto.

Rzeszów

Coraz rzadziej wybieramy się do muzeów, choć zbiorów przybywa

PODKARPACIE. Liczba zwiedzających w ub. roku była o 36,2 tys. mniejsza niż w 2017 roku.    

Rzeszów

Autobusy MPK dowiozą mieszkańców na koncert Jednego Serca Jednego Ducha i Wschód Kultury

RZESZÓW. Koncert jednego Serca jednego Ducha odbędzie się 20 czerwca, natomiast Wschód Kultury rozpocznie się 21 czerwca.

Rzeszów

Trwa sesja Rady Miasta. Czy radni przyznają prezydentowi absolutorium?

RZESZÓW. Porządek obrad zapowiada długą debatę radnych. Wśród tematów: absolutorium, dopłaty dla mieszkańców oraz projekt uchwały zwiększający ceny biletów komunikacji miejskiej.

Rzeszów

Rzeszowska policja publikuje wizerunek złodzieja roweru

RZESZÓW. Kradzieży roweru marki kross dokonano 8 kwietnia. 

Rzeszów

Jutro zapadnie decyzja odnośnie absolutorium dla prezydenta Rzeszowa, Tadeusza Ferenca

RZESZÓW. Już jutro podczas sesji Rady Miasta przez radnymi głosowanie w sprawie przyznania absolutorium dla prezydenta Rzeszowa. 

Reklama