Rzeszów - Piątek, 07.02.2025
Reklama

Kradł rowery na terenie Rzeszowa. Jest już w rękach policji

Dodano: /

fot. Archiwum RESinet.pl / KMP w Rzeszowie
fot. Archiwum RESinet.pl / KMP w Rzeszowie

RZESZÓW. 18-letni mieszkaniec Rzeszowa został zatrzymany w sprawie kradzieży kilku rowerów. Młody mężczyzna przyznał się do winy. Usłyszał już pierwsze zarzuty.

W ostatnich tygodniach, na terenie Rzeszowa doszło do kilku kradzieży rowerów. Sprawą zajęli się policjanci z wydziału kryminalnego rzeszowskiej komendy. Na podstawie zebranych informacji, udało im się ustalić i zatrzymać podejrzanego. To 18-letni mieszkaniec Rzeszowa.

W trakcie zatrzymania, młody mężczyzna od razu przyznał się do kradzieży pięciu rowerów. Jak oświadczył, cztery z nich sprzedał przygodnie napotkanym osobom. Zdobyte w ten sposób pieniądze przeznaczał na bieżące potrzeby i wydatki.

Piąty rower znaleziono w piwnicy przynależącej do mieszkania 18-latka. On również miał pochodzić z przestępstwa, jednak policja nie odnotowała jego kradzieży. Trwa ustalanie właściciela jednośladu.

Funkcjonariusze z komisariatu na Nowym Mieście, zajęli się zebraniem materiału dowodowego. Zweryfikowali zgłoszone policjantom przypadki kradzieży i na tej podstawie przedstawili 18-latkowi zarzut kradzieży 4 rowerów wartości blisko 5 tysięcy złotych.

Policjanci zbierają kolejne dowody, które umożliwią przedstawienie podejrzanemu dalszych zarzutów.


Źródło: KMP w Rzeszowie
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

MOPS w Rzeszowie pomoże osobom objętym kwarantanną

RZESZÓW. Uruchomiono dwa numeru do Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Rzeszowie, pod które mogą dzwonić osoby potencjalnie zarażone koronawirusem.

Rzeszów

Kuria Diecezjalna w Rzeszowie nie zamknie kościołów i nie odwoła mszy

RZESZÓW. Znamy stanowisko ws. szerzącej się pandemii koronawirusa Kurii Diecezjalnej w Rzeszowie. 

Rzeszów

Nowa organizacja dojść na perony stacji Rzeszów Główny. Demontują konstrukcje kładki nad torami

RZESZÓW. Od 11 marca na stacji Rzeszów Główny wprowadzono nową organizację dojść do peronów. Podróżni skorzystają z dodatkowego tymczasowego przejścia zamiast kładki.

Rzeszów

Miasto zamyka Punkty Obsługi Mieszkańców w galeriach handlowych

RZESZÓW. Punkty Obsługi Mieszkańców Urzędu Miasta Rzeszowa mieszczące się w galeriach handlowych oraz Punkt Informacyjny UM Rzeszowa w hipermarkecie bi 1 od 12 marca 2020 r. są nieczynne do odwołania.

Rzeszów

Specjalny telefoniczny dyżur ekspercki rzeszowskiego oddziału ZUS

Telefoniczny dyżur ekspercki odbędzie się w czwartek 12.03.2020. Eksperci będą odpowiadać na pytania w godz. 11:00 – 13:00 pod numerem telefonu 17 858 61 85.

Rzeszów

Komunikat ZTM: Od 13 marca zmiany w komunikacji miejskiej w Rzeszowie

RZESZÓW. ZTM poinformowało o zawieszeniu kursów oznaczonych literką „s”.

Rzeszów

Gmach Sądu Okręgowego powstanie na os. Drabinianka

RZESZÓW. Radni przyjęli projekt uchwały mówiący o przyszłej lokalizacji Sądu Okręgowego. Za lokalizacją przy ul. Zielonej i ul. Granicznej było 24 radnych.

Rzeszów

Niecodzienne rozstrzygnięcie ws. zabezpieczenia terenów zielonych wzdłuż Wisłoka

RZESZÓW. Radni Rozwoju Rzeszowa nie wzięli udziału w głosowaniu nad przyjęciem planu zagospodarowania terenów wzdłuż Wisłoka. „Za” byli radni Prawa i Sprawiedliwości oraz Platformy Obywatelskiej.

Reklama