Rzeszów - Wtorek, 04.03.2025
Reklama

Kąpielisko miejskie Żwirownia nieczynne do odwołania

Dodano: /

fot. ViC / Archiwum RESinet.pl
fot. ViC / Archiwum RESinet.pl

RZESZÓW. W związku z przekroczeniem dopuszczalnej ilości bakterii coli w wodzie, miejskie kąpielisko przy ul. Kwiatkowskiego zostało zamknięte na czas nieokreślony.

Najnowsze badania wody w Żwirowni, przeprowadzone na zlecenie Rzeszowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji wykazały, że w wodzie przekroczona jest dopuszczalna ilość bakterii coli. W związku z tym, w czwartek, zaraz po otrzymaniu wyników badań zarządca kąpieliska podjął decyzję o jego czasowym zamknięciu.

W poniedziałek mają zostać pobrane kolejne próbki. Po uzyskaniu wyników zostanie podęta decyzja odnośnie otwarcia kąpieliska.


Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Rzeszów „bohaterem” anglojęzycznego programu [VIDEO]

RZESZÓW. W trakcie filmu Ryan Socash pokazuje m.in. Muzeum Techniki i Militariów, odwiedza rzeszowski Rynek oraz Podziemną Trasę Turystyczną.

Rzeszów

Stok narciarski i… pumptrack na Matysówce

RZESZÓW. Radny Daniel Kunysz zabiega o to, aby w sąsiedztwie stoku narciarskiego powstał pumptrack.

Rzeszów

Za kilka dni ruszy Hackathon Mobility. Wydarzenie odbędzie się w Urban Lab Rzeszów

RZESZÓW. Hackathon odbędzie się w dniach 14-15 grudnia 2019 r. w Urban Lab Rzeszów, przy ul. 3 maja.

Rzeszów

W 9. kolejce PlusLigi Asseco Resovia podejmie Jastrzębski Węgiel

RZESZÓW. Na kibiców w hali Podpromie będzie czekała niespodzianka.

Rzeszów

Prawie 11 mln zł dla Uniwersytetu Rzeszowskiego. Chodzi o zwiększenie dostępności dla osób niepełnosprawnych

RZESZÓW. Projekt UR pt.: „Przyjazny nURt” – rozwój dostępności UR został wyróżniony przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju.

Rzeszów

Trzy linie komunikacji miejskiej ze zmienionym rozkładem. Powód: dostosowanie czasów przejazdu

RZESZÓW. 9 grudnia br. zmianie ulegają rozkłady jazdy autobusów linii 6, 30 i 46.

Reklama