Rzeszów - Poniedziałek, 10.02.2025
Reklama

Egzotyczne zwierzęta w hali Podpromie. W weekend odbędą się targi terrarystyczne

Dodano: /

fot. Archiwum RESinet.pl / zdjęcia zwierząt: Pixabay
fot. Archiwum RESinet.pl / zdjęcia zwierząt: Pixabay

RZESZÓW. Niezwykłe, egzotyczne zwierzęta, w tym unikatowe gatunki, które trudno zobaczyć gdzie indziej oraz wyjątkowe rośliny, również owadożerne, będzie można podziwiać podczas powracających do Rzeszowa targów terrarystycznych Exoticarium.

Targi kierowane są przede wszystkich do miłośników egzotycznych zwierząt, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę o terrarystyce i zdobyć wiedzę od doświadczonych specjalistów.

Wydarzenie odbędzie się na ogromnej przestrzeni wystawienniczej. Podczas targów będziecie mieli okazję spotkać niezwykłe zwierzęta, w tym takie, które trudno zobaczyć gdziekolwiek indziej w Polsce: węże, pająki, modliszki, skakuny, gekony, agamy, mrówki, żaby i wiele więcej. Z kolei w strefie botanicznej prezentowane będą rośliny do różnych biotopów

W tegorocznej edycji organizatorzy przygotowali również nowości - wyjątkowe zwierzęta prosto z USA, w tym m.in. psychoaktywna ropucha koloradzka, wielkie biczykoodwlokowce, pająki i skorpiony z pustyni Arizony, węże, żaby, skolopendry, wije.

Dwudniowe targi terrarystyczne Exoticarium odbędą się w najbliższą sobotę i niedzielę ( 8 i 9 lutego 2025 r.) w hali Podpromie. Ceny biletów zaczynają się o 23 zł. Dzieci do lat 6. wchodzą bezpłatnie. Godziny zwiedzania: 10:00 – 16:00.


Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Rozpoczął się montaż iluminacji świątecznych w Rzeszowie [ZDJĘCIA]

RZESZÓW. Na rzeszowskim Rynku rozpoczął się montaż świątecznych iluminacji. Wykonawca instaluje już m.in. gigantyczną choinkę w rejonie Skweru Kultury.

Rzeszów

Projekty przestrzeni wspólnych w Millenium Hall. Konkurs rozstrzygnięty [WIZUALIZACJE]

RZESZÓW. Rozstrzygnięto konkurs dla studentów architektury Politechniki Rzeszowskiej dotyczący zaprojektowania przestrzeni wspólnych w Millenium Hall. 

Rzeszów

Zderzenie dwóch bmw przy rondzie Kuronia. Jedna osoba nie żyje

RZESZÓW. Do tragicznego wypadku doszło wczoraj około godz. 22:00 na ul. Rzecha w Rzeszowie. W zderzeniu dwóch samochodów zginął kierowca jednego z nich.

Rzeszów

Basen przy ul. Matuszczaka ma już prawie rok. W weekend urodziny, promocje i maraton pływacki

RZESZÓW. Z okazji zbliżających się urodzin, przygotowano liczne atrakcje dla miłośników wody i sportów wodnych.

Rzeszów

Ul. Grunwaldzka w remoncie [ZDJĘCIA]

RZESZÓW. Trwa przebudowa ostatniej części miejskiego deptaka. Remont ul. Grunwaldzkiej ma zakończyć się w drugiej połowie 2024 r. 

Rzeszów

Ponad 1000 nowych drzew w Rzeszowie

RZESZÓW. Już ponad 500 drzew posadzono tej jesieni w Rzeszowie. Do końca listopada przybędzie prawie drugie tyle. Drzewa sadzone są m.in. przy ulicach: Krogulskiego, Podkarpackiej, Rejtana, Krajobrazowej.

Rzeszów

WSIiZ rusza z podcastami. Udostępniono pierwsze 4 odcinki

RZESZÓW. Od 16 listopada 2023 r. spotkania i wykłady otwarte organizowane przez Wyższą Szkołę Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie są dostępne on-line jako podcasty.

Rzeszów

Chłopak, który zaatakował 12-latkę, trafił do schroniska dla nieletnich

RZESZÓW. 16-latek, który w poniedziałek zaatakował nożem 12-letnią dziewczynę, został umieszczony w schronisku dla nieletnich na okres 3 miesięcy.

Reklama