Rzeszów - Sobota, 08.02.2025
Reklama

Egzotyczne zwierzęta w hali Podpromie. W weekend odbędą się targi terrarystyczne

Dodano: /

fot. Archiwum RESinet.pl / zdjęcia zwierząt: Pixabay
fot. Archiwum RESinet.pl / zdjęcia zwierząt: Pixabay

RZESZÓW. Niezwykłe, egzotyczne zwierzęta, w tym unikatowe gatunki, które trudno zobaczyć gdzie indziej oraz wyjątkowe rośliny, również owadożerne, będzie można podziwiać podczas powracających do Rzeszowa targów terrarystycznych Exoticarium.

Targi kierowane są przede wszystkich do miłośników egzotycznych zwierząt, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę o terrarystyce i zdobyć wiedzę od doświadczonych specjalistów.

Wydarzenie odbędzie się na ogromnej przestrzeni wystawienniczej. Podczas targów będziecie mieli okazję spotkać niezwykłe zwierzęta, w tym takie, które trudno zobaczyć gdziekolwiek indziej w Polsce: węże, pająki, modliszki, skakuny, gekony, agamy, mrówki, żaby i wiele więcej. Z kolei w strefie botanicznej prezentowane będą rośliny do różnych biotopów

W tegorocznej edycji organizatorzy przygotowali również nowości - wyjątkowe zwierzęta prosto z USA, w tym m.in. psychoaktywna ropucha koloradzka, wielkie biczykoodwlokowce, pająki i skorpiony z pustyni Arizony, węże, żaby, skolopendry, wije.

Dwudniowe targi terrarystyczne Exoticarium odbędą się w najbliższą sobotę i niedzielę ( 8 i 9 lutego 2025 r.) w hali Podpromie. Ceny biletów zaczynają się o 23 zł. Dzieci do lat 6. wchodzą bezpłatnie. Godziny zwiedzania: 10:00 – 16:00.


Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Jest przetarg na kładkę rowerową przy moście Narutowicza

RZESZÓW. Pierwsza w Rzeszowie kładka kompozytowa ma być gotowa do 29 listopada 2019 roku.

Rzeszów

Siatkarze Asseco Resovii spotkają się z fanami w Galerii Rzeszów

RZESZÓW. Spotkanie rozpocznie się w piątek o godz. 17.00.

Rzeszów

Stephane Antiga trenerem Developresu SkyRes Rzeszów

RZESZÓW. Do tej pory francuski trener prowadził tylko męskie zespoły.

Rzeszów

Atakował kobiety w centrum Rzeszowa. Jedną z nich ranił nożem

RZESZÓW. O pierwszym ataku policjanci zostali poinformowani w ubiegłą środę po południu.

Rzeszów

Zatrzymano podejrzanego o wywołanie alarmów bombowych w ZUS i NFZ

RZESZÓW. Policjanci zatrzymali 73-letniego mieszkańca Rzeszowa, który wysłał list z informacją o podłożeniu ładunków wybuchowych w ZUS oraz NFZ.

Rzeszów

Kolejna akcja sprzątania Wisłoka. Tym razem tereny, na których może znaleźć się przestrzeń kwadratowa

RZESZÓW. Zbiórka rozpocznie się o godzinie 11.00 obok wejścia na piesza kładkę od ul. Podwisłocze.

Rzeszów

Politechnika Rzeszowska rozpoczyna współprace z uczelnią w Hamburgu

RZESZÓW. PRz podpisała porozumienie o  współpracy z Helmut Schmidt University (Uniwersytet Federalnych Sił Zbrojnych) w Hamburgu.

Reklama