Rzeszów - Czwartek, 13.02.2025
Reklama

Egzotyczne zwierzęta w hali Podpromie. W weekend odbędą się targi terrarystyczne

Dodano: /

fot. Archiwum RESinet.pl / zdjęcia zwierząt: Pixabay
fot. Archiwum RESinet.pl / zdjęcia zwierząt: Pixabay

RZESZÓW. Niezwykłe, egzotyczne zwierzęta, w tym unikatowe gatunki, które trudno zobaczyć gdzie indziej oraz wyjątkowe rośliny, również owadożerne, będzie można podziwiać podczas powracających do Rzeszowa targów terrarystycznych Exoticarium.

Targi kierowane są przede wszystkich do miłośników egzotycznych zwierząt, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę o terrarystyce i zdobyć wiedzę od doświadczonych specjalistów.

Wydarzenie odbędzie się na ogromnej przestrzeni wystawienniczej. Podczas targów będziecie mieli okazję spotkać niezwykłe zwierzęta, w tym takie, które trudno zobaczyć gdziekolwiek indziej w Polsce: węże, pająki, modliszki, skakuny, gekony, agamy, mrówki, żaby i wiele więcej. Z kolei w strefie botanicznej prezentowane będą rośliny do różnych biotopów

W tegorocznej edycji organizatorzy przygotowali również nowości - wyjątkowe zwierzęta prosto z USA, w tym m.in. psychoaktywna ropucha koloradzka, wielkie biczykoodwlokowce, pająki i skorpiony z pustyni Arizony, węże, żaby, skolopendry, wije.

Dwudniowe targi terrarystyczne Exoticarium odbędą się w najbliższą sobotę i niedzielę ( 8 i 9 lutego 2025 r.) w hali Podpromie. Ceny biletów zaczynają się o 23 zł. Dzieci do lat 6. wchodzą bezpłatnie. Godziny zwiedzania: 10:00 – 16:00.


Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Bilety papierowe na autobus miejski w Rzeszowie odejdą do lamusa?

RZESZÓW. Pierwsze autobusy z nowoczesnymi kasownikami wyjadą już w styczniu 2020 roku.

Rzeszów

Cenne zwycięstwo na wyjeździe Asseco Resovii Rzeszów

RZESZÓW. MVP spotkania został Kawika Shoji.

Rzeszów

Sprzęt do ratownictwa wodnego i ekwipunek dla ratowników górskich w rękach ukraińskich służb

RZESZÓW. Zacieśnia się współpraca pomiędzy polskimi i ukraińskimi służbami ratunkowymi. 

Rzeszów

Kładki rowerowe przy moście Lwowskim, Karpackim i Narutowicza. Czy uda się znaleźć wykonawcę?

RZESZÓW. W Wieloletniej Prognozie Finansowej Miasta inwestycja pn. „Poprawa infrastruktury rowerowej – budowa ścieżek rowerowych na obiektach mostowych” została wyceniony na 7 mln zł z okresem realizacji do 2021 roku.

Rzeszów

Śmiertelne potrącenie 47-latka. Sprawą zajmują się rzeszowscy policjanci

RZESZÓW. Policjanci wyjaśniają okoliczności śmiertelnego potrącenia 47-letniego mężczyzny przez kierującego bmw. 

Rzeszów

18 grudnia wystartuje w Rzeszowie wypożyczalnia samochodów elektrycznych

RZESZÓW. Znamy oficjalną datę rozpoczęcia funkcjonowania wypożyczalni samochodów elektrycznych w usłudze typu car-sharing w stolicy innowacji.

Rzeszów

Ryk silników i zapach metanolu powróci na Hetmańską 69

RZESZÓW.  Żużel w Rzeszowie powoli wstaje z kolan. 

Rzeszów

Asseco Resovia Rzeszów zagra zaległe spotkanie w Sosnowcu

RZESZÓW. W czwartek o godz. 20.30 siatkarze Asseco Resovii Rzeszów zagrają w Sosnowcu mecz z MKS-em Będzin. 

Reklama