Rzeszów - Wtorek, 25.02.2025
Reklama

Egzotyczne zwierzęta w hali Podpromie. W weekend odbędą się targi terrarystyczne

Dodano: /

fot. Archiwum RESinet.pl / zdjęcia zwierząt: Pixabay
fot. Archiwum RESinet.pl / zdjęcia zwierząt: Pixabay

RZESZÓW. Niezwykłe, egzotyczne zwierzęta, w tym unikatowe gatunki, które trudno zobaczyć gdzie indziej oraz wyjątkowe rośliny, również owadożerne, będzie można podziwiać podczas powracających do Rzeszowa targów terrarystycznych Exoticarium.

Targi kierowane są przede wszystkich do miłośników egzotycznych zwierząt, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę o terrarystyce i zdobyć wiedzę od doświadczonych specjalistów.

Wydarzenie odbędzie się na ogromnej przestrzeni wystawienniczej. Podczas targów będziecie mieli okazję spotkać niezwykłe zwierzęta, w tym takie, które trudno zobaczyć gdziekolwiek indziej w Polsce: węże, pająki, modliszki, skakuny, gekony, agamy, mrówki, żaby i wiele więcej. Z kolei w strefie botanicznej prezentowane będą rośliny do różnych biotopów

W tegorocznej edycji organizatorzy przygotowali również nowości - wyjątkowe zwierzęta prosto z USA, w tym m.in. psychoaktywna ropucha koloradzka, wielkie biczykoodwlokowce, pająki i skorpiony z pustyni Arizony, węże, żaby, skolopendry, wije.

Dwudniowe targi terrarystyczne Exoticarium odbędą się w najbliższą sobotę i niedzielę ( 8 i 9 lutego 2025 r.) w hali Podpromie. Ceny biletów zaczynają się o 23 zł. Dzieci do lat 6. wchodzą bezpłatnie. Godziny zwiedzania: 10:00 – 16:00.


Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Nowe Miasto: 24-latek groził nożem przechodniom i żądał pieniędzy

RZESZÓW. Nożownika obezwładnił kurier - który również został przesz niego zaatakowany - i przekazał go Policji.

Rzeszów

WSIiZ zainaugurowała nowy rok akademicki

RZESZÓW. Pond 6000 studentów rozpoczęło naukę na studiach I i II stopnia oraz na studiach dyplomowych w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie.

Rzeszów

Koronawirus w Katedrze Rzeszowskiej. 6 osób zakażonych

RZESZÓW. U 6 osób z Katedry Rzeszowskiej potwierdzono obecność koronawirusa. Chodzi o 3 księży i 3 siostry zakonne.

Rzeszów

Rzeszów ma coraz więcej mieszkańców

RZESZÓW. Wg najnowszych danych opublikowanych przez Urząd Statystyczny w Rzeszowie, stolica innowacji stale zwiększa liczbę mieszkańców. Z kolei w województwie podkarpackim liczba ludności zmalała.

Rzeszów

Nowy rozkład jazdy linii nr "8"

RZESZÓW. Od najbliższego piątku, 9 października 2020 r. zacznie obowiązywać nowy rozkład jazdy linii nr „8” obowiązujący w dzień powszedni.  

Rzeszów

Na „Dworzysko” zajechały kampery

Park Naukowo-Technologiczny „Rzeszów-Dworzysko” poszerza swoją ofertę

Rzeszów

Policjanci z komisariatu na Baranówce uratowali życie krwawiącemu mężczyźnie

RZESZÓW. Dwóch policjantów z komisariatu na os. Baranówka, pomogło 27-latkowi, który najprawdopodobniej chciał targnąć się na swoje życie.

Rzeszów

Caritas Diecezji Rzeszowskiej zakończył zbiórkę żywności

RZESZÓW. Puste magazyny Caritas zostały uzupełnione. Zebrane produkty trafią do potrzebujących na terenie Diecezji Rzeszowskiej.  

Reklama