Rzeszów - Wtorek, 25.02.2025
Reklama

Egzotyczne zwierzęta w hali Podpromie. W weekend odbędą się targi terrarystyczne

Dodano: /

fot. Archiwum RESinet.pl / zdjęcia zwierząt: Pixabay
fot. Archiwum RESinet.pl / zdjęcia zwierząt: Pixabay

RZESZÓW. Niezwykłe, egzotyczne zwierzęta, w tym unikatowe gatunki, które trudno zobaczyć gdzie indziej oraz wyjątkowe rośliny, również owadożerne, będzie można podziwiać podczas powracających do Rzeszowa targów terrarystycznych Exoticarium.

Targi kierowane są przede wszystkich do miłośników egzotycznych zwierząt, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę o terrarystyce i zdobyć wiedzę od doświadczonych specjalistów.

Wydarzenie odbędzie się na ogromnej przestrzeni wystawienniczej. Podczas targów będziecie mieli okazję spotkać niezwykłe zwierzęta, w tym takie, które trudno zobaczyć gdziekolwiek indziej w Polsce: węże, pająki, modliszki, skakuny, gekony, agamy, mrówki, żaby i wiele więcej. Z kolei w strefie botanicznej prezentowane będą rośliny do różnych biotopów

W tegorocznej edycji organizatorzy przygotowali również nowości - wyjątkowe zwierzęta prosto z USA, w tym m.in. psychoaktywna ropucha koloradzka, wielkie biczykoodwlokowce, pająki i skorpiony z pustyni Arizony, węże, żaby, skolopendry, wije.

Dwudniowe targi terrarystyczne Exoticarium odbędą się w najbliższą sobotę i niedzielę ( 8 i 9 lutego 2025 r.) w hali Podpromie. Ceny biletów zaczynają się o 23 zł. Dzieci do lat 6. wchodzą bezpłatnie. Godziny zwiedzania: 10:00 – 16:00.


Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

W Full Markecie powstał punkt noclegowy dla uchodźców z Ukrainy

RZESZÓW. W budynku Full Marketu przy ul. Rejtana 53 przygotowano ppnad 500 miejsc noclegowych dla uchodźców z Ukrainy.

Rzeszów

WSIiZ uruchamia świetlicę dla dzieci i ich opiekunów z Ukrainy

RZESZÓW. Uczelnia chce zapewnić uchodźcom trochę spokoju i odpoczynku.

Rzeszów

Kolejny krok w kierunku budowy aquaparku w Rzeszowie

RZESZÓW. Miasto ogłosiło przetarg na opracowanie studium wykonalności dla budowy parku wodnego w Rzeszowie. Będzie ono zawierało m.in. analizy dotyczące kosztów, technologii budowy oraz funkcji aquaparku.

Rzeszów

Potrzebni wolontariusze do pomocy uchodźcom w Rzeszowie

RZESZÓW. Miasto poszukuje wolontariuszy do pomocy uchodźcom z Ukrainy. Aby się zgłosić, wystarczy uzupełnić formularz online.

Rzeszów

Władze Rzeszowa prowadzą rozmowy dyplomatyczne w sprawie Ukrainy

​RZESZÓW. Prezydent Rzeszowa Konrad Fijołek prowadzi rozmowy z dyplomatami z całego świata, którzy przyjeżdżają do Rzeszowa, aby dowiedzieć się więcej o sytuacji uchodźców i wspierać Ukrainę w walce z agresją rosyjską.

Rzeszów

Zbiórka darów dla Ukrainy. Aktualna lista potrzeb [3.03.2022]

RZESZÓW. Leki, materiały opatrunkowe oraz żywność – to aktualnie najbardziej potrzebne dary dla Ukraińców, zbierane w punktach RDK na terenie Rzeszowa.

Rzeszów

Fundacja Felineus z pomocą dla zwierząt z Ukrainy

RZESZÓW. Rzeszowska Fundacja Felineus włączyła się w akcję pomocy zwierzętom z Ukrainy. Trwa zbiórka pieniędzy oraz artykułów dla psów i kotów.

Rzeszów

Policyjny pościg za pijanym kierowcą

RZESZÓW. 54-letni kierowca z Rzeszowa uciekał przed policjantami ulicami miasta. Kiedy w końcu udało się go zatrzymać, okazało się że był pijany. Miał ponad 2 promile.

Reklama