Rzeszów - Poniedziałek, 28.04.2025
Reklama

Dachowanie w Hermanowej. Kierowca miał ponad 2 promile

Dodano:

fot. KMP Rzeszów
fot. KMP Rzeszów
RZESZÓW. Policjanci z komisariatu w Tyczynie wyjaśniają szczegółowe okoliczności zdarzenia, do którego doszło w niedzielę wieczorem w Hermanowej. 33-latek kierujący oplem stracił panowanie nad samochodem i dachował. Okazało się, że był pijany. Miał ponad 2,2 promila alkoholu w organizmie.

Do zdarzenia doszło po godz. 19:00.  Jak wstępnie ustalili policjanci, kierujący oplem zafirą, 33-letni mieszkaniec powiatu rzeszowskiego, jadąc od strony Tyczyna, na łuku drogi, stracił panowanie nad samochodem i uderzył w drewniany słup energetyczny oraz murowany słup ogrodzenia, a następnie dachował.

33-latkowi nic poważnego się nie stało. Policjantom ustalili, że mężczyzna miał cofnięte uprawnienia do kierowania pojazdami. Okazało się również, że był pijany. Badanie wykazało ponad 2,2 promila alkoholu w jego organizmie. Samochód mężczyzny został zabezpieczony, a on sam trafił do izby wytrzeźwień.

Trwa ustalanie szczegółowych okoliczności zdarzenia.

Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości grozi kara pozbawienia wolności do 2 lat.
 
Źródło: KMP Rzeszów
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Ruszyły zapisy do Klubu Kibica Asseco Resovii

RZESZÓW. SSPS Resovia świętuje w tym sezonie 15-lecie swojej działalności.

Rzeszów

Ze stawu w Niechobrzu wyłowiono ciało mężczyzny. To poszukiwany 35-latek

RZESZÓW. 35-latek przebywał nad stawem razem z kolegą, z którym wcześniej pił alkohol.

Rzeszów

Ratusz wciąż walczy o ceny prądu z PGE Obrót. Sprawa dotyczy spółek komunalnych

RZESZÓW. Premier Mateusz Morawiecki o ustosunkowanie się do zarzutów Ratusza poprosił Ministra Energii.

Rzeszów

Burze z gradem w Rzeszowie. Jest ostrzeżenie meteorologiczne drugiego stopnia

RZESZÓW, PODKARPACIE. Prognozuje się wystąpienie burz z opadami deszczu od 30 mm do 50 mm, lokalnie do 60 mm oraz porywami wiatru do 90 km/h.

Rzeszów

Na ul. Szopena toyota uderzyła w drzewo

Jak wstępnie ustaliła Policja, do wypadku doszło około godz. 10:36.

Rzeszów

Niewykluczone, że na Al. Sikorskiego pojawi się kolejna sygnalizacja świetlna

RZESZÓW. Miejski Zarząd Dróg w sprawie wystąpi do Komendy Miejskiej Policji.

Reklama