Rzeszów - Wtorek, 04.02.2025
Reklama

Cała branża ślubna w jednym miejscu. W niedzielę Targi Ślubne w hali Podpromie

Dodano: /

fot. Materiały prasowe organizatora
fot. Materiały prasowe organizatora

RZESZÓW. W niedzielę, 2 lutego w Rzeszowie odbędzie się XXII edycja Podkarpackich Targów Ślubnych. To doskonała okazja dla narzeczonych by zapoznać się z ofertą firm z branży ślubnej w jednym miejscu.

Podczas targów zostaną przedstawione różnorodne usługi ślubno-weselne, a bezpośrednie rozmowy i konsultacje rozwieją wiele wątpliwości z którymi borykają się narzeczeni. Wydarzenie jest idealnym miejscem, aby znaleźć inspiracje i poznać aktualne trendy w nowym sezonie ślubnym.

Swoje stoiska przedstawią m.in. salony mody ślubnej, moda męska ślubna i wizytowa, firmy dekoratorskie, salony jubilerskie, usługi foto-video. Nie zabraknie oferty związanej z atrakcjami dla gości weselnych. Pomożemy również przygotować się do pierwszego tańca i wybrać odpowiednie zaproszenia. Na te i inne usługi mogą liczyć osoby którą odwiedzą targi.

Podczas targów na stoiskach wystawców organizowane będą konkursy, quizy i specjalne oferty targowe przygotowane dla zwiedzających.

Podkarpackie Targi Ślubne  będą otwarte od godz. 10:00 do godz. 17:00.

XXII Podkarpackie Targi Ślubne, organizowane są przez MTR Międzynarodowe Targi Rzeszowskie.


Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Usunięto awarię na basenach otwartych. Mieszkańcy już dzisiaj ponownie mogą z nich korzystać

RZESZÓW. Wczoraj o godzinie 20.15 udało się naprawić pompy przepływowe, odpowiedzialne za oczyszczanie wody.

Rzeszów

1 lipca rusza remont wiaduktu Śląskiego. Będą utrudnienia w komunikacji i opóźnienia MPK-ów

RZESZÓW. Inwestycja za ok. 1 mln zł wiąże się m.in. ze znacznymi utrudnieniami w komunikacji, które potrwają do końca sierpnia.

Rzeszów

Toast urodzinowy przy Fontannie Multimedialnej dla Tomasza Stańki. Wystąpią zagraniczni goście

RZESZÓW. Wystąpią m.in. członkowie nowojorskiego Kwartetu Tomasza Stańko.

Rzeszów

Baseny otwarte wciąż nieczynne. Trwa naprawa awarii

RZESZÓW. Baseny otwarte wciąż nieczynne.

Rzeszów

Wiemy kto zajmie się remontem kładki nad al. Piłsudskiego

RZESZÓW. Ratusz na realizację zamówienia zarezerwował prawie 129 tys. zł.

Rzeszów

Zmiany w oddziale NFZ przy ul. Zamkowej. Są nowe stanowiska ds. promocji zdrowia i profilaktyki

RZESZÓW. Personel medyczny nie tylko udzieli porady, ale także przekaże materiały edukacyjne.

Reklama