Rzeszów - Niedziela, 09.02.2025
Reklama

Cała branża ślubna w jednym miejscu. W niedzielę Targi Ślubne w hali Podpromie

Dodano: /

fot. Materiały prasowe organizatora
fot. Materiały prasowe organizatora

RZESZÓW. W niedzielę, 2 lutego w Rzeszowie odbędzie się XXII edycja Podkarpackich Targów Ślubnych. To doskonała okazja dla narzeczonych by zapoznać się z ofertą firm z branży ślubnej w jednym miejscu.

Podczas targów zostaną przedstawione różnorodne usługi ślubno-weselne, a bezpośrednie rozmowy i konsultacje rozwieją wiele wątpliwości z którymi borykają się narzeczeni. Wydarzenie jest idealnym miejscem, aby znaleźć inspiracje i poznać aktualne trendy w nowym sezonie ślubnym.

Swoje stoiska przedstawią m.in. salony mody ślubnej, moda męska ślubna i wizytowa, firmy dekoratorskie, salony jubilerskie, usługi foto-video. Nie zabraknie oferty związanej z atrakcjami dla gości weselnych. Pomożemy również przygotować się do pierwszego tańca i wybrać odpowiednie zaproszenia. Na te i inne usługi mogą liczyć osoby którą odwiedzą targi.

Podczas targów na stoiskach wystawców organizowane będą konkursy, quizy i specjalne oferty targowe przygotowane dla zwiedzających.

Podkarpackie Targi Ślubne  będą otwarte od godz. 10:00 do godz. 17:00.

XXII Podkarpackie Targi Ślubne, organizowane są przez MTR Międzynarodowe Targi Rzeszowskie.


Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Triathlon Rzeszów 2022. W weekend utrudnienia w ruchu

RZESZÓW. W związku z zawodami, niektóre ulice zostaną zamknięte dla ruchu. Wprowadzone zostaną również objazdy autobusów komunikacji miejskiej.

Rzeszów

Ulica Jarowa na osiedlu Zwięczyca do rozbudowy

RZESZÓW. Miejski Zarząd Dróg w Rzeszowie szykuje przebudowę ulicy Jarowej na osiedlu Zwięczyca. Rozbudowana zostanie jezdnia, powstanie chodnik i oświetlenie.

Rzeszów

W weekend wielkie święto akrobatyki w Rzeszowie

RZESZÓW. W najbliższy weekend na hali Podpromie odbędą się zawody Pucharu Świata w Akrobatyce Sportowej.

Rzeszów

Miejski fortepian na rzeszowskim Rynku

RZESZÓW. Fortepian jest odporny na każdą pogodę i pozostaje do dyspozycji mieszkańców Rzeszowa.

Rzeszów

Nowy basen przy ul. Matuszczaka będzie gotowy we wrześniu

RZESZÓW. Inwestycja o wartości blisko 26 mln zł jest już w zaawansowanej fazie.

Rzeszów

Rozpoczęła się budowa Szkoły Mistrzostwa Sportowego Resovia

RZESZÓW. Obiekt powstaje w rejonie ul. Wyspiańskiego.

Rzeszów

Miasteczko Zdrowia w Rzeszowie. Bezpłatne badania i konsultacje medyczne

​RZESZÓW. Wydarzenie odbędzie się 2 czerwca 2022 r. na placu przed Centrum Handlowym Plaza przy ul. Rejtana 65.

Rzeszów

Zawody robotów na Politechnice Rzeszowskiej

RZESZÓW. W Rzeszowie rusza kolejna edycja nadzwyczajnych, ogólnopolskich zawodów robotycznych. Dwudniowy turniej odbywa się na Politechnice Rzeszowskiej.

Reklama