Rzeszów - Poniedziałek, 28.04.2025
Reklama

Bezpłatny trening dla dzieci z mistrzynią świata w kickboxingu

Dodano:

fot. Materiały prasowe
fot. Materiały prasowe
RZESZÓW. Trening kickboxingu z Iwoną Nieroda odbędzie się już w najbliższą sobotę. Liczba miejsc jest ograniczona i obowiązuje kolejność zgłoszeń.

Już w najbliższą sobotę mistrzyni świata w kickboxingu Iwona Nieroda poprowadzi w Szpitalu Specjalistycznym Pro-Familia bezpłatne zajęcia sportowe dla dzieci. Aby wziąć w nich udział wystarczy wysłać zgłoszenie na adres redakcja@pro-familia.pl.

Na czym będzie polegać trening, który poprowadzi dla dzieci mistrzyni? „To zajęcia ogólnorozwojowe z elementami kickboxingu dedykowane dla najmłodszych i straszych dzieci. Oparte przede wszystkim o gry i zabawy ruchowe ze zwróceniem szczególnej uwagi na budowanie prawidłowych wzorców ruchowych. Zajęcia mają na celu zachęcić dziecko do aktywności fizycznej oraz wzbogacić pewność siebie”– wyjaśnia Iwona Nieroda.
Reklama
Zajęcia odbędą się w najbliższą sobotę w Szpitalu Specjalistycznym Pro-Familia w budynku D (4 piętro - nowa sala fitness):
 
  • 11:15 - 12:00 grupa dzieci w wieku 6-12
  • 12:15 - 13:00 grupa dzieci w wieku 4-6
 
Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego konieczna jest wcześniejsza rezerwacja za pośrednictwem adresu mail podanego wyżej.

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Zderzenie dwóch renault w Dynowie. Jedna osoba trafiła do szpitala

RZESZÓW. Do wypadku doszło wczoraj tuż przed godz. 20:00. 

Rzeszów

Nowe lokalizacje przystanków na osiedlu Matysówka. Zmiany tras linii nr 5 i 18

RZESZÓW. Od soboty (17.06) w związku z zorganizowaniem nowej pętli autobusowej przy ul. Pienińskiej na osiedlu Matysówka oraz ustanowieniu dodatkowych przystanków zmianie ulegną trasy linii nr 5 i 18.

Rzeszów

Rozbudowa skrzyżowania ulic Lwowskiej i Mieszka I na finiszu. Utrudnienia w ruchu

RZESZÓW. Wykonawca inwestycji rozpoczyna układnie asfaltowej nawierzchni. W związku z tymi pracami w środę i czwartek (14 i 15.05) mogą wystąpić utrudnienia w ruchu.

Rzeszów

Więcej pieniędzy w Rzeszowskim Budżecie Obywatelskim

RZESZÓW. W lipcu br. wystartuje kolejna edycja Rzeszowskiego Budżetu Obywatelskiego. Tym razem na zadania zgłoszone do realizacji przez mieszkańców przeznaczone zostanie 9,4 mln zł, czyli o 400 tys. zł więcej niż w...

Rzeszów

Nowe przystanki Podmiejskiej Kolei Aglomeracyjnej

RZESZÓW. PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. oddały do użytku siedem nowych przystanków oraz dodatkowych peronów w aglomeracji rzeszowskiej.

Rzeszów

Pszczoły zamieszkały w kampusie WSIiZ w Kielnarowej

RZESZÓW. W kampusie WSIiZ w Kielnarowej stanęło 5 uli, zamieszkanych przez pszczoły z gatunku Buckfast.

Rzeszów

Rekordowy maj na lotnisku w Jasionce

RZESZÓW/JASIONKA. Port lotniczy Rzeszów-Jasionka odnotował kolejny rekordowy miesiąc. W maju obsłużono ponad 80 tysięcy pasażerów.

Rzeszów

Remont remizy i nowy samochód dla OSP Bzianka

RZESZÓW. W tym roku budynek domu strażaka na osiedlu Bzianka będzie ponownie modernizowany. Przetarg na wykonanie kolejnego etapu prac został już ogłoszony.

Reklama