Rzeszów - Czwartek, 17.04.2025
Reklama

Atrakcyjne zniżki i darmowe wejścia na lodowisko w Parku Sybiraków w Rzeszowie

Dodano: /

fot. Materiały prasowe
fot. Materiały prasowe

RZESZÓW. Posiadacze Karty Mieszkańca, uczniowie rzeszowskich szkół oraz posiadacze karty Multisport, mogą liczyć na atrakcyjne rabaty na lodowisku w Parku Sybiraków na osiedlu Generała Andersa.

Ślizgawka przy ul. Broniewskiego otwarta jest 7 dni w tygodniu, w godzinach 10:00-21:00. Powierzchnia tafli wynosi aż 700 metrów. Dla najmłodszych i początkujących dostępne są pomoce do nauki jazdy, a dla bardziej doświadczonych łyżwiarzy tafla oferuje dużo przestrzeni do doskonalenia umiejętności.

Atrakcyjne zniżki i darmowe wejścia, które czynią lodowisko jeszcze bardziej dostępnym dla miłośników aktywności fizycznej:

• 50% zniżki dla posiadaczy Karty Mieszkańca Rzeszowa od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-14:00
• uczniowie rzeszowskich szkół mogą korzystać z lodowiska za darmo od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-12:00 (wymagana legitymacja szkolna),
• honorowana jest karta Multisport

Przyjdź, poczuj zimową atmosferę i ciesz się zdrową aktywnością na świeżym powietrzu. Lodowisko w Parku Sybiraków, to miejsce, które łączy sport, zabawę i wspólne chwile z bliskimi.

Miast Rzeszów jest partnerem lodowiska.



Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Jak będą czynne Punkty Obsługi Mieszkańców w okresie świątecznym?

RZESZÓW. Jeśli zamierzacie w okresie świątecznym załatwiać jakieś sprawy urzędowe w Punktach Obsługi Mieszkańców Urzędu Miasta Rzeszowa, znajdujących się w galeriach handlowych, sprawdźcie jak będą działać.

Rzeszów

Innowacyjny sprzęt do badań genetycznych w Podkarpackim Centrum Chorób Płuc

RZESZÓW. Na wyposażeniu Klinicznego Zakładu Diagnostyki Laboratoryjnej Podkarpackiego Centrum Chorób Płuc w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym im. Fryderyka Chopina w Rzeszowie pojawił się innowacyjny sprzęt do badań genetycznych.

Rzeszów

Budowa Wisłokostrady idzie pełną parą

RZESZÓW. Prace przy realizacji jednej z największych inwestycji drogowych ostatnich lat w Rzeszowie idą pełną parą. Nie wykluczone, że budowę Wisłokostrady uda się zakończyć jeszcze w tym roku.

Rzeszów

Wzrosły ceny mieszkań w Rzeszowie. Ile zapłacimy za metr kwadratowy?

RZESZÓW. Od początku roku ceny nowych mieszkań w stolicy Podkarpacia wzrosły o 2 % - tak wynika z danych platformy BIG DATA RynekPierwotny.pl.

Rzeszów

W powiecie rzeszowskim otwarto dwa nowe mosty

W Rudnej Małej pod Rzeszowem odbudowano dwa mosty drogowe, znajdujące się w ciągu drogi powiatowej Nr 1377R.

Rzeszów

Komunikacja miejska w okresie Świąt Wielkanocnych

RZESZÓW. Zarząd Transportu Miejskiego przedstawił harmonogram kursowania autobusów w okresie Świąt Wielkanocnych.

Rzeszów

Biblioteka Nowa ma być wizytówką Rzeszowa i całego Podkarpacia. Rusza konkurs architektoniczny

RZESZÓW. W Rzeszowie powstanie nowoczesna bilbioteka, wzorowana na najlepszych tego typu obiektach z całego świata. Będzie kulturalną wizytówką, nie tylko stolicy regionu, ale również całego Podkarpacia. Jej projekt zostanie wybrany w drodze...

Reklama