Rzeszów - Wtorek, 08.04.2025
Reklama

Wystartowało letnie połączenie lotnicze z Rzeszowa do Szczecina

Dodano:

fot. Materiały prasowe
fot. Materiały prasowe
RZESZÓW. 16 lipca zainaugurowano bezpośrednie połączenie lotnicze z Rzeszowa do Szczecina. Rejsy będą się odbywały 2 razy w tygodniu w poniedziałki i czwartki przez Polskie Linie Lotnicze LOT. Z lotniska w podrzeszowskiej Jasionce samoloty startować będą o godzinie 19:25 a przylot do portu w Goleniowie zaplanowano na 20:55.

- Oferujemy mieszkańcom regionu kolejne połączenie pozwalające zaplanować wypoczynek na północy kraju.  Lot na trasie Rzeszów-Szczecin to przede wszystkim ogromna oszczędność czasu oraz komfort podróży. Ze  Szczecina można też szybko dostać się do Świnoujścia, Kołobrzegu czy Międzyzdrojów i tym samym skorzystać z uroków polskiego morza. Zapraszamy też wszystkich turystów z województwa zachodniopomorskiego do odkrywania atrakcji turystycznych Podkarpacia -powiedział Adam Hamryszczak-prezes Portu Lotniczego Rzeszów-Jasionka.

Port lotniczy Rzeszów-Jasionka jest partnerem  kampanii promocyjnej „CzasNaPodkarpackie” która zachęca do korzystania z wielu atrakcji turystycznych w województwie Podkarpackim. Na lotnisku powstał punkt informacji turystycznej gdzie każdy pasażer przylatujący na Jasionkę otrzyma voucher uprawniający do 30% zniżki na bilety wstępu do muzeów, zamków i innych obiektów turystycznych Wskazane zostaną również atrakcje na terenie Bieszczad, Beskidu Niskiego czy Roztocza.
Reklama
-Uważam, że program „Czas Na Podkarpackie” może być inspiracją i wzorcem dla innych województw. Nie ukrywam, że mocno liczę na pozytywny wpływ bonu turystycznego na odmrażanie turystyki w Polsce- dodaje A.Hamryszczak

Oprócz uruchomionego dzisiaj połączenia do Szczecina Polskie Linie Lotnicze LOT realizują loty z Rzeszowa do Warszawy i Gdańska, Zadaru, Salonik, Burgas oraz Barcelony. Linie Ryanair latają do Manchesteru, Bristolu, East Midlands i Dublina Realizowane przez Ryanair.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Kolizja czterech samochodów w Krośnie. Trzy osoby trafiły do szpitala

KROSNO. Na ul. Krakowskiej w Kośnie doszło do zderzenia się czterech samochodów. Trzy osoby trafiły do szpitala. Przyczyną zdarzenia było niezachowanie bezpiecznej odległości.

Podkarpacie

Zamek w Łańcucie „Cudem Polski 2024”

48 obiektów z całego kraju wzięło udział w plebiscycie organizowanym przez National Geographic Traveler. Z każdego województwa mogła wygrać tylko jedna atrakcja turystyczna. Zwycięzcą na Podkarpaciu został Zamek w Łańcucie, który otrzymał...

Podkarpacie

Podkarpacie. Nowi konsultanci wojewódzcy w ochronie zdrowia

Wojewoda podkarpacki, Teresa Kubas-Hul, powołała na pięcioletnią kadencję nowych konsultantów wojewódzkich w ochronie zdrowia.

Podkarpacie

Alert IMGW. W poniedziałek burze na Podkarpaciu

PODKARPACIE. W poniedziałek (10.06) w województwie podkarpackim obowiązuje ostrzeżenie II stopnia wydane przez Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej w związku z burzami jakie przejdą nad naszym regionem.

Podkarpacie

Powozem po zabytkowym parku Muzeum-Zamku w Łańcucie

ŁAŃCUT. Po kilku latach nieobecności powraca trasa spaceru stylowym powozem, realizowana po zabytkowym parku krajobrazowym Muzeum Zamku w Łańcucie. Przez ostatnie lata trasa spacerowa przebiegała wyłącznie po mieście.

Podkarpacie

Ostrzeżenie IMGW. W piątek burze na Podkarpaciu

PODKARPACIE. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie pierwszego stopnia przed burzami, jakie spodziewane są w piątek (7.06) na terenie Podkarpacia.

Posąg młodzieńca duszącego węża

Historyczna atrakcja wróciła do parku Muzeum-Zamku w Łańcucie

RZESZÓW. Muzeum Zamek w Łańcucie ma nową atrakcję. Posąg młodzieńca duszącego węża trafił na swoje miejsce po wieloletniej przerwie.

Dwa zarzuty dla 39-latki

Piła z koleżanką w trakcie jazdy autem. Z tyłu spał jej 8-letni syn

PODKARPACIE. Dwa zarzuty usłyszała 39-letnia mieszkanka powiatu tarnobrzeskiego, która w trakcie jazdy, wspólnie z pasażerką piła alkohol. Na tylnym siedzeniu spał jej 8-letni syn.

Reklama