Rzeszów - Wtorek, 25.02.2025
Reklama

Wypadek na DK77 w Tryńczy. Utrudnienia w ruchu

Dodano: /

fot. KPP w Przeworsku
fot. KPP w Przeworsku

PODKARPACIE. Do godz. 12:00 mogą potrwać utrudnienia w ruchu na drodze krajowej nr 77 w miejscowości Tryńcza. Doszło tam do zderzenia dostawczego mercedesa z samochodem osobowym. Dwie osoby trafiły do szpitala. Policjanci kierują na objazdy.

Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło w miejscowości Tryńcza. W wypadku ucierpiały dwie osoby. Droga krajowa nr 77 jest zablokowana, funkcjonariusze kierują na objazdy.

Do wypadku doszło około godz. 8:00. Pracujący na miejscu policjanci, ustalili wstępnie, że 22-latek kierujący mercedesem sprinterem, z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z audi. W samochodzie podróżowały dwie 19-letnie kobiety. Obydwie zostały ranne i zostały przewiezione do szpitala.

Kierujący pojazdami byli trzeźwi.

Policjanci pracują na ustaleniem szczegółowych okoliczności tego zdarzenia. Droga krajowa nr 77 relacji Jarosław – Nisko jest zablokowana. Wyznaczono objazdy. Utrudnienia w ruchu mogą potrwać do godz. 12:00.

Źródło: KPP w Przeworsku
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Wiemy, kto wybuduje jeden z najtrudniejszych odcinków S19 na Podkarpaciu

PODKARPACIE. Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad wybrała firmę, która zaprojektuje i wybuduje ponad 18-kilometrowy odcinek drogi ekspresowej S19 Dukla-Barwinek.

Podkarpacie

Koronawirus. Nowe zakażenia i zgony na Podkarpaciu

PODKARPACIE. W ciągu ostatniego tygodnia Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 1019 nowych przypadków zakażenia koronawirusem w województwie. W wyniku chorób współistniejących wraz z Covid-19 zmarły dwie osoby.

Podkarpacie

Tragiczny pożar mieszkania w Lubaczowie. Jedna osoba nie żyje, ewakuowano mieszkańców bloku

PODKARPACIE. Do pożaru doszło w niedzielę wieczorem w bloku wielorodzinnym przy ul. Krasińskiego.

Podkarpacie

Wypadek ciężarówki na S19 w Kamieniu. Zginął 37-letni kierowca

KAMIEŃ. Ciężarówka przewoziła ładunek kostki brukowej, który w wyniku uderzenie w bariery ochronne przygniótł kabinę kierowcy.

Podkarpacie

1 sierpnia na Podkarpaciu zawyją syreny alarmowe, ale nie w Rzeszowie

PODKARPACIE. W poniedziałek 1 sierpnia, w 78. rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego, na Podkarpaciu zabrzmią syreny alarmowe.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Ponad 700 zakażeń, 2 zgony

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia opublikowało najnowszy raport zakażeń koronawirusem.

Podkarpacie

Jest wykonawca ponad 12,5-kilometrowego odcinka Via Carpatia na Podkarpaciu

PODKARPACIE. Odcinek drogi ekspresowej S19 Domaradz - Krosno zaprojektuje i wybuduje Mostostal Warszawa.

Podkarpacie

IMGW ostrzega! We wtorek burze z gradem na Podkarpaciu

PODKARPACIE. Towarzyszyć im będą silne opady deszczu od 20 mm do 35 mm oraz porywy wiatru do 70 km/h, lokalnie do 80 km/h.

Reklama