Rzeszów - Poniedziałek, 31.03.2025
Reklama

W 5-latkę uderzył autobus. Dziewczynka jechała na hulajnodze

Dodano:

fot. KMP Przemyśl
fot. KMP Przemyśl
PODKARPACIE. Policjanci zabezpieczali miejsce zdarzenia drogowego, do którego doszło wczoraj w Wacławicach gm. Orły. W zdarzeniu ucierpiała 5-letnia piesza. Dziewczynka z obrażeniami trafiła do szpitala.

Do zdarzenia doszło wczoraj, po godz. 16 w Wacławicach. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, do potracenia 5-letniej mieszkanki powiatu przemyskiego, doszło na drodze publicznej, kiedy dziewczynka jechała na hulajnodze.

Najprawdopodobniej 5-latka nagle skręciła, wjeżdżając przed jadący w tym samym kierunku autobus komunikacji publicznej PKS Przemyśl, którego kierowca rozpoczął manewr wyprzedzania.

W wyniku zderzenia 5-latka został przewieziona do szpitala. Kierowca autobusu, 56-letni mieszkaniec powiatu przemyskiego, był trzeźwy.

Na miejscu pracowała grupa dochodzeniowo - śledcza wraz z technikiem kryminalistyki, wykonano oględziny miejsca wypadku, pojazdu oraz hulajnogi. Ustalono świadków. Obecnie trwają czynności mające na celu szczegółowe wyjaśnienie okoliczności zdarzenia.
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Na moście w Rudzie Łańcuckiej wprowadzono ruch wahadłowy

PODKARPACIE. W związku z remontem mostu przez rzekę Trzebośnica w Rudzie Łańcuckiej wprowadzono ruch wahadłowy sterowany sygnalizacją świetlną. Utrudnienia będą występować do zakończenia remontu, który przewidziany jest na lipiec br.

Podkarpacie

Niebezpieczne zdarzenie na autostradzie A4. 87-latek z Rzeszowa jechał pod prąd

PODKARPACIE. Nieco zamiesznia narobił 87-letni kierowca z Rzeszowa. Mężczyzna jechał peugeotem pod prąd na podkarpackim odcinku A4. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Senior stracił prawo jazdy, a o jego dalszym...

Podkarpacie

Dachowanie na A4 w Mirocinie. Kierowca dacii w poważnym stanie trafił do szpitala

PODKARPACIE. 36-letni kierowca dacii z niewyjaśnionych przyczyn zjechał z drogi, uderzył w bariery ochronne, następnie betonowy przepust i dachował. Mężczyzna trafił do szpitala.

Podkarpacie

Tragiczny wypadek w Straszęcinie. Nie żyje 35-letni kierowca hondy

PODKARPACIE. Kierujący hondą, wypadł z drogi i uderzył w ogrodzenie. Jego życia nie udało się uratować. Jadący z nim pasażer trafił do szpitala.

Podkarpacie

Szedł środkiem jezdni, został potrącony przez samochód. 56-latek zginął na miejscu

PODKARPACIE. Jasielscy policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku. Kierowca fiata potrącił 56-letniego pieszego, który szedł środkiem jezdni. Niestety jego życia nie udało się uratować.

Podkarpacie

Ciężarówka najechała na mężczyznę. 65-latek zginął na miejscu

PODKARPACKIE. Do śmiertelnego potrącenia doszło dziś w nocy (po godz. 2:00) w miejscowości Kurzyna Wielka w powiecie niżańskim. Pod kołami samochodu ciężarowego zginął 65-letni mężczyzna.

Podkarpacie

Nowy konsultant wojewódzki w dziedzinie neonatologii

PODKARPACIE. Dr n. med. Witold Błaż został powołany na pięcioletnią kadencję konsultanta wojewódzkiego w dziedzinie neonatologii.

Podkarpacie

Pożar drewnianej karczmy w Bieszczadach. W akcji blisko 100 strażaków

PODKARPACIE. Służby pracują na miejscu pożaru karczmy myśliwskiej Wilcza Jama w miejscowości Smolnik, w powiecie bieszczadzkim. W akcji gaśniczej bierze udział blisko 100 strażaków.

Reklama