Rzeszów - Sobota, 05.04.2025
Reklama

Tragiczny wypadek na obwodnicy. Nie żyje 39-letni kierowca

Dodano:

fot. KMP Krosno
fot. KMP Krosno
KROSNO. Policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło wczoraj na jednym z krośnieńskich skrzyżowań. Kierujący audi nie zastosował się do sygnalizacji świetlnej i zderzył się z citroenem. Niestety 39-letni kierowca audi zmarł po przewiezieniu do szpitala.

Wczoraj przed godz. 22, na skrzyżowaniu ul. Podkarpackiej, ul. Składowej i ul. Czajkowskiego w Krośnie doszło do tragicznego wypadku.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że 39-letni kierowca audi nie zastosował się do sygnalizacji świetlnej, nadającej sygnał czerwony, wjechał na skrzyżowanie i zderzył się z prawidłowo jadącym citroenem.

Kierujący pojazdami z ciężkimi obrażeniami zostali przetransportowani do krośnieńskiego szpitala. Pomimo wysiłków lekarzy, życia 39-latka kierującego audi nie udało się uratować. Od mężczyzn została pobrana krew do badań. Szczegółowe okoliczności zdarzenia pozwoli wyjaśnić prowadzone postępowanie.
Źródło: KMP Krosno
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Będzie bezpieczniej dla pieszych na DK9 w Głogowie Małopolskim. Podpisano umowę

RZESZÓW. Rzeszowski Oddział GDDKiA poinformował o podpisaniu umowy na realizację inwestycji, która ma poprawić bezpieczeństwo na przejściach dla pieszych na DK9 w Głogowie Małopolskim. Zadanie o wartości blisko 439 tys. zł wykona...

Podkarpacie

39-letni mężczyzna śmiertelnie potrącony przez autobus

PODKARPACIE. Do tragicznego zdarzenia doszło wczoraj w miejscowości Tapin w powiecie jarosławskim. 39-latek został potrącony przez cofający autobus. Mężczyzna zmarł w szpitalu.

Podkarpacie

W środę burze na Podkarpaciu. IMGW podniosło stopień ostrzeżenia!

PODKARPACIE. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenia dla Podkarpacia w związku z prognozowanymi burzami. W części powiatów obowiązuje III stopień zagrożenia.

Podkarpacie

Pałac Myśliwski w Julinie zostanie odnowiony

PODKARPACIE. Ponad 42 mln zł będzie kosztowała renowacja zabytkowego Pałacu Myśliwskiego, który jest oddziałem Muzeum-Zamku w Łańcucie. Obiekt zyska również stałą wystawę. Inwestycja ma zakończyć się latem 2027 roku.

Podkarpacie

Będzie grzmiało! Ostrzeżenie IMGW dla całego Podkarpacia

PODKARPACIE. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie II stopnia w związku z burzami jakie prognozowane są na terenie całego województwa podkarpackiego.

Podkarpacie

Śmiertelny wypadek na S19 w Zarzeczu. Nie żyje 19-latka

PODKARPACIE. Kobieta kierująca oplem, z niewiadomych przyczyn zjechała z jezdni i uderzyła w bariery energochłonne. Następnie auto stoczyło się ze skarpy. Pomimo reanimacji, 19-latka zmarła.

Podkarpacie

Tragiczny wypadek w Leszczach. Nie żyje 22-letni rowerzysta

KOLBUSZOWA. Do wypadku doszło w sobotę, po godz. 20:00 w miejscowości Leszcze, na drodze powiatowej relacji Kamionka - Niwiska.

80. rocznica Powstania Warszawskiego

W czwartek zawyją syreny alarmowe

PODKARPACIE. W najbliższy czwartek, 1 sierpnia będziemy obchodzić 80. rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego. W stolicy Podkarpacia i w całym województwie zawyją syreny alarmowe.

Reklama