Rzeszów - Czwartek, 24.04.2025
Reklama

Naruszyli zasady kwarantanny. Grozi im kara grzywny

Dodano:

fot. KPP Łańcut
fot. KPP Łańcut
Dwóch mężczyzn z powiatu łańcuckiego złamało zakaz wychodzenia z domu. Za nieprzestrzeganie zasad kwarantanny grozi im wysoka grzywna.

Ojciec wraz z synem, mieszkańcy gminy Czarna, po powrocie z zagranicy, zostali objęci kwarantanną. Po kilku dniach przebywania w izolacji, opuścili miejsce pobytu. Mężczyźni nie odbierali telefonów od dzielnicowych, który usiłowali się z nimi skontaktować. Po pewnym czasie wrócili do miejsca kwarantanny. Policjantom tłumaczyli, że pojechali „na chwilę” do rodziny mieszkającej w innej miejscowości.

Za naruszenie zasad kwarantanny mężczyznom grozi kara grzywny.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Jarosławska grupa „Speed” nie próżnuje. W samym październiku przyznali 228 mandatów

JAROSŁAW. Jarosławscy policjanci wchodzący w skład grupy „Speed” pełnią służbę na terenie całego powiatu.

Podkarpacie

Już 201 przypadków zatrucia pokarmowego w Sanoku

SANOK. W sanockim szpitalu notuje się coraz więcej przypadków zarażeń pałeczkami salmonelli. 

Podkarpacie

Pobił i podpalił kobietę. Powód: 35-latka miała mu ukraść pieniądze

MIELEC. Dzień wcześniej kobieta spożywając alkohol z 29-latkiem, miała mu ukraść pieniądze.

Podkarpacie

Otwarto w pełni skomputeryzowaną bibliotekę. Inwestycja kosztowała blisko 23 mln zł

MIELEC. Prezydent Mielca Jacek Wiśniewski i reprezentujący marszałka Wojciech Magnowski dokonali symbolicznego otwarcia nowoczesnej biblioteki w Mielcu.

Podkarpacie

Ruszył przetarg na przebudowę odcinka DK84 Sanok - Zagórz

Odcinek zlokalizowany jest w powiecie sanockim na terenie gmin Sanok i Zagórz.

Podkarpacie

Do przemytu papierosów użył drona

44-letni obywatel Ukrainy przy użyciu drona przemycał papierosy przez granicę w okolicach Korczowej. Mężczyzna został zatrzymany przez Straż Graniczną.

Reklama