Rzeszów - Wtorek, 11.03.2025
Reklama

Brawurowa jazda po alkoholu 24-latka. Policji tłumaczył, że to jego dziewczyna prowadziła

Dodano:

fot. KPP Nisko
fot. KPP Nisko
NISKO. W nocy z piątku na sobotę policjanci zatrzymali kierowcę laguny, który brawurowo jeździł po ulicach Niska. Mężczyzna stwarzał zagrożenie dla innych uczestników ruchu. Policjantom próbował wmówić, że samochodem kierowała jego dziewczyna.

Około godz. 3 w nocy, z piątku na sobotę, policjanci otrzymali zgłoszenie o kierowcy renaulta laguny, który szaleje po ulicach Niska. Policjanci pojechali sprawdzić zgłoszenie. Na jednej ze stacji benzynowych zauważyli stojącą lagunę. Wewnątrz spały dwie osoby. Na miejscu kierowcy mężczyzna, a na miejscu pasażera kobieta.

Po przebudzeniu mężczyzna oświadczył, że to nie on kierował pojazdem. Jako kierowcę wskazał zdziwioną tym oświadczeniem dziewczynę. Policjanci sprawdzili ich trzeźwość, okazało się, że oboje byli pijani. Badanie wskazało u nich po 1,6 promila alkoholu w organizmie.

Funkcjonariusze przeglądnęli zapis z monitoringu stacji. Nagranie ewidentnie wskazywało, że za kierownicą renaulta siedział mężczyzna, a nie jego dziewczyna.

Mając niepodważalny dowód, 24-latek przyznał się, że to on kierował samochodem. Policjanci zatrzymali mu prawo jazdy kierowcy i odholowali pojazd na policyjny parking.
 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Samochód z 5 osobami wpadł do rzeki

PODKARPACIE. Do zdarzenia doszło wczoraj o północy. W akcji brali udział płetwonurkowie. 

Podkarpacie

Koronawirus. Nowe zakażenia i zgony na Podkarpaciu [7.05.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia opublikowało najnowszy raport zakażeń koronawirusem SARS-CoV-2.

Podkarpacie

IMGW ostrzega! W piątek burze z gradem na Podkarpaciu

PODKARPACIE. IMGW wydało ostrzeżenie pierwszego stopnia w związku z prognozowanymi burzami na Podkarpaciu. Alarm dotyczy wszystkich powiatów.

Podkarpacie

Ruszył przetarg na koncepcje programowe dla trzech obwodnic na Podkarpaciu

PODKARACIE. Kolejny krok w kierunku budowy obwodnic: Jasła, Pilzna, Brzostku i Kołaczyc.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu: 115 zakażeń, 22 zgony [6.05.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia opublikowało najnowszy raport zakażeń koronawirusem SARS-CoV-2.

Podkarpacie

Koronawirus. Najnowszy raport zakażeń na Podkarpaciu [5.05.2021]

PODKARPACIE. Wg najnowszych danych Ministerstwa Zdrowia, w województwie podkarpackim potwierdzono 111 nowych przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2.

Podkarpacie

IMGW ostrzega! Burze, deszcz i wiatr nawet 80 km/h na Podkarpaciu

PODKARPACIE. IMGW wydało ostrzeżenie pierwszego stopnia, w związku z prognozowanymi burzami w województwie podkarpackim.

Reklama