Rzeszów - Wtorek, 25.02.2025
Reklama

5 tys. zł mandatu i 15 punktów dla kierującej nissanem. Pędziła ponad 170 km/h

Dodano: /

fot. KMP w Tarnobrzegu
fot. KMP w Tarnobrzegu

PODKARPACIE. Wysokim mandatem i 15 punktami karnymi ukarana została 47-letnia kobieta, która pędziła z prędkością 176 km/h, w miejscu gdzie obowiązuje ograniczenie do 100 km/h. Podczas policyjnej kontroli, okazało się, że 47-latka ma już na swoim koncie podobne wykroczenia.

47-letnia mieszkanka gminy Baranów Sandomierski kierująca nissanem, została zatrzymana do kontroli we wtorek rano, na drodze wojewódzkiej nr 871 relacji Stalowa Wola - Tarnobrzeg, na ul. Wisłostrada. Powodem zatrzymania było przekroczenie prędkości. Kobieta pędziła z prędkością 176 km/h, w miejscu gdzie obowiązuje ograniczeni do 100 km/h.

W trakcie kontroli okazało się, że 47-latka dopuściła się przekroczenia prędkości w warunkach tzw. recydywy. Miała już na koncie wykroczenie przekroczenia prędkości w 2024 i 2023 roku. W związku z tym ukarana została wysoką karą - mandatem w wysokości 5 tys. złotych oraz 15 punktami karnymi.


Źródło: KMP w Tarnobrzegu
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Listopadowy weekend okiem policji

PODKARPACIE. Policjanci zatrzymali 42 nietrzeźwych kierowców.

Podkarpacie

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości na Podkarpaciu

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości na Podkarpaciu odbywa się w dniach od 18 do 24 listopada 2019 r.

Podkarpacie

Malejąca liczba sklepów nie wpływa na sprzedaż towarów na Podkarpaciu

PODKARPACIE. Na jeden sklep przypadało 135 mieszkańców (najwięcej ze wszystkich województw).

Podkarpacie

56- latek odpowie za kradzież telefonu. Ukradł go lekarzowi podczas badań

JAROSŁAW. 56-letni mężczyzna odpowie za kradzież telefonu. Ukradł go z biurka lekarza, który go badał.

Podkarpacie

Studenci coraz rzadziej wybierają uczelnie z Podkarpacia

PODKARPACIE. W województwie podkarpackim, podobnie jak w Polsce, stale zmniejsza się liczba studentów.

Podkarpacie

Samochód wjechał do rowu i uderzył w drzewo. Kierowca zginął na miejscu

PODKARPACIE. Mężczyzna zginął na miejscu, pasażerka została przewieziona do szpitala.

Podkarpacie

Akt oskarżenia dla byłego komendanta Państwowej Straży Pożarnej w Strzyżowie

PODKARPACIE. Podejrzany tłumaczy się, że pieszej nie widział i został oślepiony przez nadjeżdżający z naprzeciwka samochód.

Podkarpacie

CBŚP zapobiegła porwaniu dla okupu. Jednego z podejrzanych zatrzymano na Podkarpaciu

PODKARPACIE. Zatrzymani zostali doprowadzeni do Śląskiego Wydziału Zamiejscowego Departamentu do Spraw Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji Prokuratury Krajowej w Katowicach.

Reklama